Wpis z mikrobloga

Kolejne granice absurdalnej poprawności politycznej zostały przekroczone.

W 30-osobowym rządzie Kanady zasiądzie 15 kobiet. Ale to nie wszystkie rewolucje nowego premiera - Trudeau powołał też trzech sikhów, reprezentantkę plemienia Indian, dwoje uchodźców i dwie osoby niepełnosprawne.


Brakuje jeszcze 4 łosi, 2 niedźwiedzi polarnych i rudej Ani z Zielonego Wzgórza.

D.....r - Kolejne granice absurdalnej poprawności politycznej zostały przekroczone.
 ...

źródło: comment_oJhDv0pUJHcBkpED6nAryTrR0iK7OAAv.jpg

Pobierz
  • 156
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mnik1: eee... Na pewno... Na 100% na wybór tych osob nie miało wpływu to czy ktos ma penisa, jest uchodzca itd... Na pewno. Oj glupiutki i naiwny jesteś.
Powtorze innymi slowami, wybor osob rzadzacych powinien byc z wszystkich osob wrzuconych do jednego zbioru, a nie podzbiorow opartych o rasy, plec itd. To rasistowskie i uwlaczajace... Ale tak dziala lewica, pelna hipokryzja. Jak wybierac ministra gospodarki to ze wszystkich najlepszych a
  • Odpowiedz
O pacz, to tak jak z Kukizem u nas.


@biczplis: no patrz rzeczywiście. Tylko ja wcale nie twierdziłem, że to dwie inne sprawy i jeżeli chcesz wiedzieć na Kukiza nie głosowałem i nie zamierzam głosować, bo nie uważam go za dobry wybór. Nie wiem tylko jak to się ma do mojej wypowiedzi.
  • Odpowiedz
Czo tu się #!$%@? w tym temacie, lewaki się zachowują dużo gorzej i agresywniej od prawaków xD Nawet opinii o rządzie w Kanadzie nie można wyrazić, bo "Swoim gównem w Polsce się zajmij", rotfl.

@mnik1

Na przykład ten #!$%@? podludź i brudas

Albo ta #!$%@? gruba #!$%@?, pewnie
  • Odpowiedz
Czo? Tworzysz sobie jakiegoś chochoła? Przecież nikt tu nikogo nie obraża, autor wątku jedynie śmieje się z tego, że na pewno jednym z kryteriów wyboru była płeć, inwalidztwo albo kolor skóry.


@kromka_masla: No to masz wafelku dowód na to, że to bzdura. Zadowolony?
  • Odpowiedz
@mnik1:

Na przykład ten #!$%@? podludź i brudas

Albo ta #!$%@? gruba #!$%@?, pewnie feministka

Albo ten #!$%@? brudas z wąsem

A może ludzie których zwyzywałeś, bo stworzyłeś sobie chochoła?
  • Odpowiedz
bo stworzyłeś sobie chochoła?


@kromka_masla: Oczywiście. Ty z kolegami #!$%@?, że nowy rząd Kanady powstał "bo parytety i lewactwo i ministrami zostali bo są babami lub sikhami". Ja daję dowody na to, że jest inaczej.

Głupi jest kto? No ja.

Proszę mnie już #!$%@? do tej "dyskusji" nie wołać, ok? Mam dość.
  • Odpowiedz
@mnik1: Nie dałeś dowodu typq, to że znalazłeś trzy osoby, które posiadają wiedzę w jakiejś dziedzinie nie znaczy, że np. drugim kryterium nie mogła być płeć albo kolor skóry, a wręcz samo w sobie przyznanie się premiera do stworzenia parytetu wyklucza twoją teorię.
  • Odpowiedz
@Cheater: Jaka przyszłość? Przez ostatnie 8 lat rząd reprezentował głównie interesy mniejszości niemieckiej, więc rządy mniejszości to już jest dla nas przeszłość. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Poza tym zastanów się jakim absurdem jest krytykowanie posunięć jednego z najbogatszych państw świata przez polaczków, ktorzy stworzyli tak nędzną gospodarkę i kraj na który sami narzekają.


@Cheater: tak, to Polacy zainstalowali sobie na 45 lat ustrój komunistyczny i pilnujące go bazy sowieckie xD
  • Odpowiedz
@DrCrauser: ale dobra - sa to osoby niekompetentne czyż tylko czepiasz sie dla czepiania.
W zasadzie nie interesuje mnie czy ktos jest biały, czarny, kobieta, facetem czy tez z kim sypia w łożku. Jezeli dobrze spełnia swoje zadania to co mi do tego kim jest prywatnie? Tak samo tutaj - jezeli dobrze działają to co z tego kto tam sie znajduje?
Natomiast jezeli zrobione jest to tylko w ramach jakiejś
  • Odpowiedz
@Cheater: Polsce zwiększyło się o 158%, a Korei o 180%. Wow, rozwinęliśmy się trochę wolniej niż azjatycki tygrys, dobitnie to świadczy o naszym nieudacznictwie. Kanada słabe 35%, więc jak sam widzisz Kanadyjczycy to lenie i utracjusze, które muszą uczyć się od Polaków.
  • Odpowiedz
@Cheater: Porównywanie planu Marshalla do obecnej kasy z UE jest lekko mówiąc nietaktem.

Polska: 1990-9,3k USD 2015-24k USD -> wzrost o 14,7k...

Korea: 1990-12k USD 2015-33,6k USD -> wzrost o o 21,6...

Kompletnie idiotyczne porównanie. Mogłeś coś jeszcze lepszego sobie dobrać. Tak Ci wrzucę kamyczek do twojego ogródka. Polska uzyskując niepodległość w 1918 już po dwóch latach zatrzymała bolszewików. Przez kolejne 19 lat do drugiej wojny światowej powstał COP, dość
  • Odpowiedz
@CegielniaPL:
Ze skrajności w skrajność. Krytykujesz poprawność polityczną? To znaczy że jesteś konserwą. Jesteś entuzjastą multikulturalizmu i poprawności politycznej? Napisz jak bardzo Polska jest zacofana i jej za to nie cierpisz.
  • Odpowiedz