Wpis z mikrobloga

#ezoteryka #medytacja #szamanizm #buddyzm #swiadomosc

Witam wszystkich obserwujących tagi. Szukam ludzi o podobnych przeżyciach, podobnym i wyższym poziomie "rozwoju"
Może znajdzie się wśród was Mirek ezoteryk praktyk, który potrafi dostrzec subtelne mgiełki i połączenia, obce mgliste Twory otaczające nas? A może taki, który twierdzi, ze widział wielkie kule pamięci i emocji, do których można się podłączyć.
Szukam ludzi, którzy medytując dostrzegli "prawdziwą naturę rzeczy", podobno w tych czasach, w każdym większym mieście znajdzie się oświecony.
Szukam też domorosłych szamanów, którzy z pomocą wiedzy i substancji chemicznych oraz naturalnych, potrafią kuknąć na drugą stronę.
Generalnie, nie zależy mi na jakimś wróżbiarstwie, wychodzenie z ciała też mnie nie interesuje, bo to odbywa się na tym samym poziomie projekcji rzeczywistości. W Buddyzmie nie szukam teorii o cierpieniu, karmie czy o byciu dobrym, bo sam z natury nie jestem dobry ani zły..
Jeśli chodzi o szamanizm, to nie jestem zainteresowany, projekcjami filmami typu: "przyszedł po mnie opiekun i zabrał mnie do lasu:) czy widziałem jaszczura, który objawił mi na czym świat stoi". Generalnie liczą się te, krótkie chwile gdy całkiem świadomy i przestraszony nawet widzisz coś, co jest w "innym" świecie, jakieś sensowne wizje przyszłości też. A może widziałeś coś kolorowego z oczkami przyczepionego do Ciebie, albo jakiegoś zwierza w Sobie, hehe. #narkotykizawszespoko
Ludzie z pod tagu #schizofrenia też mają wiele do powiedzenia. Kiedyś czytałem o facecie, który widział wchodzące w niego jakieś mgliste formy.
Generalnie szukam ciekawych ludzi w temacie, którzy mogliby mnie nakierować na odpowiednią wiedzę. Na tych wszystkich forach tematycznych może z 5% wie o czym pisze, reszta to ludzie piszące naciągane historie, momentami bardzo tragiczne:)
Pozdrawiam Was.
  • 29
  • Odpowiedz
@yneb: Chyba sam Ole Nydahl o tym nie pisał, nie jestem pewien. Kilkanaście lat temu ściągałem materiały z powstających stron buddyjskich odłamów.
Trudno żyć jak głupiec skoro z dnia na dzień z Twojej twarzy spadają maski złudzeń. Od tego nie ma powrotu.. czuję, ze coś mnie zasysa, rozpadają się elementy ego.
  • Odpowiedz