Wpis z mikrobloga

oglądałem wczoraj film "list z Polski"
#!$%@?ło mnie parę rzeczy
moment gdy Lech Kaczyński w Gruzji wypowiedział słowa

Dziś Gruzja, jutro Ukraina, Estonia, Litwa a pojutrze mój kraj Polska


i jak dziś to wygląda? wczoraj Gruzja dziś Ukraina

Polska była kluczowym graczem w regionie,
a jak wiadomo Polska jest, była i pewnie będzie długi czas rosyjską strefą wpływu

Putinowi Kaczyński przeszkadzał w budowaniu imperium
dogadał się z Donaldem Ty wysyłasz elitę do mnie i po problemie
Donald dogadał się z UE, bo oni też nie lubili Kaczyńskiego

Donald prezydentuje sobie w unii, Putin bawi się Ukrainą, Lech leży 2 metry pod ziemią

Wszystko zgodnie z planem.

Jesteśmy ruchani od XVIII wieku, nic się nie zmieniło

Dopóki nie wyjaśni się katastrofy tupololewa, nie wierzyłbym w ani jedno słowo nt. NATO jako gwaranta bezpieczeństwa dla nas.

Oni już nas sprzedali.

#smolensk #lechkaczynski #polska #rosja #putin #teoriespiskowe #zamach
  • 84
@hewbintotkon: Wytłumaczysz mi po co zabijać prezydenta, który za kilka miesięcy poniósłby zasłużoną klęskę wyborczą ciągnąć ze sobą pisowską bandę na dno? Trafiłby wraz ze swoim braciszkiem na zasłużony śmietnik historii. A tak na bzdurach o zamachu stworzono męczennika i paliwo wyborcze dla pisu. Początkowo dało się ich jeszcze utrzymać na smyczy ale niestety prawdziwe okazało się stwierdzenie: kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą. Przynajmniej dla łatwowiernego elektoratu pis.
@1Jurko: Ciekawi mnie co to za pilot. Ok. Szanuję Twoje zdanie, ale jeśli Tusk nie byłby taką #!$%@?ą i od razu po katastrofie była by rekonstrukcja wraku ustalenie przyczyn i wyjasnienie opinii publicznej to ni było by teorii spiskowych, tylko rozdział zamknięty. #!$%@? się bo to, to i to, dlatego i dlatego. Kurtyna. A tak? Pełno nieścisłości.