Wpis z mikrobloga

oglądałem wczoraj film "list z Polski"
#!$%@?ło mnie parę rzeczy
moment gdy Lech Kaczyński w Gruzji wypowiedział słowa

Dziś Gruzja, jutro Ukraina, Estonia, Litwa a pojutrze mój kraj Polska


i jak dziś to wygląda? wczoraj Gruzja dziś Ukraina

Polska była kluczowym graczem w regionie,
a jak wiadomo Polska jest, była i pewnie będzie długi czas rosyjską strefą wpływu

Putinowi Kaczyński przeszkadzał w budowaniu imperium
dogadał się z Donaldem Ty wysyłasz elitę do mnie i po problemie
Donald dogadał się z UE, bo oni też nie lubili Kaczyńskiego

Donald prezydentuje sobie w unii, Putin bawi się Ukrainą, Lech leży 2 metry pod ziemią

Wszystko zgodnie z planem.

Jesteśmy ruchani od XVIII wieku, nic się nie zmieniło

Dopóki nie wyjaśni się katastrofy tupololewa, nie wierzyłbym w ani jedno słowo nt. NATO jako gwaranta bezpieczeństwa dla nas.

Oni już nas sprzedali.

#smolensk #lechkaczynski #polska #rosja #putin #teoriespiskowe #zamach
  • 84
  • Odpowiedz
@hewbintotkon: tesz o tym myslałem, że to był zamach, no bo przecież prezydent Kaczyński tak powiedział, że pojutrze będziemy my, więc ponieważ on był najlepszym prezydentem w całej historii Polski, to Putin go posłuchał i zrobił zamach na niego z tą ryżą #!$%@?ą, co teraz została kupiona przez Angelę i siedzi i zarabia judaszowe srebrniki.

Poza tym przecież był zamach, zostało to już przecież udowodnione


  • Odpowiedz
@pabloooga: #!$%@?, idź być głupi gdzie indziej. Ja #!$%@?ę, wypisałem 2 posty wyżej, że nie tylko Kaczyński tam leciał ale całe dowództwo Wojska Polskiego.

Bądź też dowodów na sfałszowanie tych danych, bądź metod którymi to rosjanie czy ktokolwiek inny miałby te dane zmanipulować.

na parówkach #!$%@?, na puszce od piwa i przez tego kretyna Macierewicza co chyba z Tworek uciekł.


To był tylko przykład, aby pokazać na czym polega różnica w
  • Odpowiedz
@hewbintotkon: Nie rozumiem czemu ludzie dzielą się na tych od "bajek antoniego" i pelikanów tvnu. To że Macierewicz jest z PiS nie znaczy że zależy mu na rozwikłaniu zagadki katastrofy, on celowo to ośmiesza i prawdopodobnie jeżeli był to zamach to współpracuje z ludźmi go zatajającymi.

Zbierzmy kilka faktów:
- cała generalicja w samolocie
- prezes NBP który nie zgadzał się na pożyczkę od MFW
- prezydent z bloku opozycji który
  • Odpowiedz
@hewbintotkon: fajnie jakbyś chociaż zerknął w raport komisji i spróbował się odnieść do jego treści, dowodów, wyników zamiast uprawiać ten lament i podważać nieznany sobie dokument na podstawie wymysłów.

Kaczyński w Tibilisi nie snuł swoich geopolitycznych wizji tylko wymienił kraje których przywódcy stali tego dnia obok niego i to cała tajemnica tego jak "przewidział przyszłość". Poza tym przed nim na miejscu był Sarkozy i wyraził poparcie dla integralności Gruzji w obecności
  • Odpowiedz
  • 8
@hewbintotkon: Ja Ci powiem czemu nie dostaliśmy i nie dostaniemy tego wraku. Prawda jest śmiesznie prosta - Putin po prostu kieruje się starą i sprawdzoną strategią "dziel i rządź". Wiedział, że PiS niezależnie od tego co zrobi PO będzie ich oskarżać jako pierwszych, a dopiero później ruskich. Jak widać bardzo trafnie. Tusk że swoim rządem postanowił działać powoli i ostrożnie - co oczywiście tylko rozjuszyło jeszcze PiS, a tym samym zaczęło
  • Odpowiedz
@hewbintotkon: lol bo prezydent Kaczyński zmeienił by twoje życie i rolę Polski w świecie. Czy dzięki niemu Polska stała by się potęgą militarną albo gospodarczą? Czy tobie żyło by się lepiej? Nie wciąż, zmagał byś się z obciążeniami podatkowymi. Pitami. Citami, Vatami, abonamentami RTV itp itd. Górnicy i Policjanci po 15 latach na emeryturze czy patologia Krusu. Na policję, armię nie starczyło by pieniędzy. PKB wciąż mniejsze niż Holandii.
Oni (to
  • Odpowiedz
@pierniki_mojej_babci: Na prawdę czasem brak mi wiary w ludzi. Wykop mnie utwierdza w tym.

Napisałem, że

Kaczyński chyba jako jedyny przywódca (...) otwarcie pogardził działaniami Fed. Rosyjskiej na Gruzji


a nie że

Kaczyński był najważniejszym obrońcą Gruzinów i tylko on stawił czoła Putinowi


to jest śmieszne jak sobie słowa przekręcić można by atakować kogoś

Dalej.

Kaczyński swoją otwartą postawą w tej sprawie sprawiał, że nasza pozycja w regionie umacniała się nie
  • Odpowiedz
@hewbintotkon: No rozumiem ale jaki jest efekt? Dyplomatycznie... Gracze o wielką stawkę w ogóle nie zatroskali się zbytnio tym, że prezydent jakiejś Litwy i Polski pojechali do Gruzji. Dyplomatycznie zabłysneliśmy na arenie państw Kaukaskich czy Bałtyckich. Też mi umocnienie. Jak już o dyplomacji to wszystko mi jedno czy ktoś będzie lizał Putina po jajkach czy może pluł mu na mordę. Ważne jest dla mnie i kraju żeby gaz był tani albo
  • Odpowiedz
@pierniki_mojej_babci: No faktycznie gaz mamy po taniości. No i państwa bałtyckie, środkowoeuropejskie oraz wschodnioeuropejskie mogłyby mieć w nas sojusznika, takiego łącznika między nimi a dużymi graczami.
Budować pozycję tam gdzie mamy szanse się rozwinąć, zaistnieć, by potem stopniowo sami stać się wielkim graczem.
Ja rozumiem, że dzisiejsi Polacy mogą robić gałę Amerykanom, przyjmować w pysk plucie od Ruskich byleby mieć ciut tańszy gaz itp. Ale oni nas w #!$%@? robią nie
  • Odpowiedz
Prawda jest śmiesznie prosta - Putin po prostu kieruje się starą i sprawdzoną strategią "dziel i rządź".


@jaqqu7: CHodzi tez o kompromitowanie Polski w oczach opinii na swiecie. Przelgladalem artykuly na temat katastrofy smolenskiej w okolicznych krajach i wszelkie teorie spiskowe lansowane przez Macierewicza sa wysmiewane ( mam na mysli komentarze) i to nie idzie na konto PiS jak u nas w kraju ale Polski i Polaków.
Jak u nas znowu
  • Odpowiedz
@hewbintotkon: : przedstawiłeś historię smoleńską jako niewyjaśnioną, jednocześnie sugerując spisek Tuska z Putinem. Pisałeś o brzozie, rzekomej opini pilotów, podważyłeś wiarygodność komisji i śledztwa, sugerowałeś nieścisłości... a wszystko to nie zadając sobie trudu zerknięcia do raportu Komisji Badań Wypadków Lotniczych. Masz rację, Ty nie piszesz o katastrofie i prezydencie... Ty piszesz o filmie. Mój błąd ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@etopiryna: o filmie opowiadającym o katastrofie, oglądnąłem wyciągnąłem wnioski, podzieliłem się nimi na mirko. Jak postudiuje sobie raport to chętnie zawołam na dyskusję
nigdy takiej gównoburzy nie skręciłem proud as fuck jednocześnie smutłem, że Polacy są tak podzieleni i nie potrafią okazywać poglądów bez szkalowania, obrażania ale czego ja się spodziewałem po wykopie xd
  • Odpowiedz
Na serio nie zastanawiałeś się nad tym, że być może to nie zwolennicy jakichkolwiek teorii to rozprzestrzeniali tylko osoby, którym zależało na tym, aby jakikolwiek człowiek zastanawiający się nad przyczynami i biorący pod uwagę ewentualność zamachu był od razu kojarzony ze świrami, oszołomami itd. ? Zobacz, już 2 tygodnie po katastrofie w necie pojawiały się memy "rzygam smoleńskiem" i inne bzdury.


@SuchyBatman: Zastanwiałen się. A ty nie zastanawiałeś się, że to
  • Odpowiedz
@hewbintotkon: Smoleńsk to tylko wisienka na torcie. My mamy z naszą historią wiele więcej problemów z którymi musimy się uporać. Jeden skandalista kiedyś powiedział, że dopóki będziemy czcili w Polsce Kościuszkę dopóty Polska nie stanie się wolna. Coś w tym jest, dlatego że lubujemy się w fałszywych bohaterach prowadzących hordy rodaków na rzeź, a pogardzamy pragmatykami.

Polska była kluczowym graczem w regionie,

Polska ostatni raz była kluczowym graczem w regionie w
  • Odpowiedz