Wpis z mikrobloga

a czy z dziewczyną chodzicie w stringach na zmianę, czy każdy ma własną kolekcję? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Haha, pojechane xD
  • Odpowiedz
  • 1
@sanderus: leży obok mnie i uwierz mi - nie muszę sprawdzać.Ale daj przy okazji kontakt do Twojej dziewczyny - może i ona chciałaby w końcu zobaczyć jak powinien wyglądać prawdziwy facet ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@nati7003: Jeżeli ta torebka jest ciężka, a tego się raczej nie dowiemy, to jak najbardziej ten pan jest prawdziwym mężczyzną. Prawdziwy mężczyzna pomaga swojej kobiecie, a nie każe jej dźwigać, bo on jest taki super samiec i nigdy nie tknie babskiej torebki.
  • Odpowiedz
@nati7003: Jak najbardziej przeszkadzałoby mi niesienie torebki różowego. Kupując alko mogę kupić też reklamówkę, aby je tam włożyć, a nie chodzić z typowo kobiecym atrybutem jakim jest torebka. Kiedyś była poczuła się zgorszona, jak powiedziałem, że nie założyłbym różowej koszulki ("czemu? zacofany jesteś..."). No k---a mać, mało jest na świecie kolorów, żeby ubierać się akurat w ten typowo kobiecy?
  • Odpowiedz
była poczuła się zgorszona, jak powiedziałem, że nie założyłbym różowej koszulki ("czemu? zacofany jesteś..."). No k---a mać, mało jest na świecie kolorów, żeby ubierać się akurat w ten typowo kobiecy?


@TwojaStaraKontraPredator:
Pewnie jeszcze brode zapuszczasz, zeby udowodnić swoją męskość i ktos przypadkiem nie pomyślał, że jesteś ciotą. xD

@nati7003 nice bait, 21/37
  • Odpowiedz