Wpis z mikrobloga

To co się wczoraj #!$%@?ło to przechodzi ludzkie pojęcie...

Mój ojciec zapalony wędkarz pojechał na ryby do podwarszawskiej Zielonki. Sezon się kończy to chciał sobie jeszcze połowić. Samochód zaparkował na parkingu przed Gliniankami około 6:30. Na ten parking jest widok z takiej drogi prowadzącej do Wołomina (chyba) i dużo ludzi tamtędy jeździ. No i ojciec zabrał sprzęt, poszedł łowić. Złowił jednego szczupaka i koło 10 chciał wracać do domu. Wsiada do samochodu, przekręca kluczyk a auto chodzi jak traktor... Wysiadł i spojrzał pod samochód czy nic się nie stało z tłumikiem. Co się okazało:

Jakiś idiota, Janusz złodziejstwa wyciął mu katalizator!!! Wyobrażacie to sobie? Ktoś na parkingu, na widoku podniósł cudzy samochód, wczołgał się i wyciął diaksem kawał rury! Kawał rury, za który dostanie na skupie 150-200 złotych (z katalizatorów odzyskuje się platynę). Na zdjęciu na czerwono pokazane co skąd wyciął dla różowych i niebieskich nieinteresujących się motoryzacją.

tl;dr :


#januszebiznesu #kradno #patologiazewsi trochę #heheszki
Akos - To co się wczoraj #!$%@?ło to przechodzi ludzkie pojęcie...

Mój ojciec zapa...

źródło: comment_VILablM6jo18nNarmmACnhKvSUBN4vJm.jpg

Pobierz
  • 53
Pamiętam jak liceum byłem wielkim fanem Jarka Jakimowicza. Oglądałem młode wilki chyba ze sto razy. Cały pokój miałem w jego plakatach. Chciałem być taki jak on, wyglądać jak on i mówić jak on.
Pewnego dnia zobaczyłem go jak jadł hamburgera w jednym z warszawskich maków. Wyrwałem kartkę z zeszytu i podszedłem do niego. Dukając poprosiłem o autograf, a on odwrócił się, popatrzył na mnie i żując bułkę odpowiedział tylko: "a weś #!$%@?".
@Akos: Pamiętam jak liceum byłem wielkim fanem Jarka Jakimowicza. Oglądałem młode wilki chyba ze sto razy. Cały pokój miałem w jego plakatach. Chciałem być taki jak on, wyglądać jak on i mówić jak on.
Pewnego dnia zobaczyłem go jak jadł hamburgera w jednym z warszawskich maków. Wyrwałem kartkę z zeszytu i podszedłem do niego. Dukając poprosiłem o autograf, a on odwrócił się, popatrzył na mnie i żując bułkę odpowiedział tylko: "a
Piromanx - @Akos: Pamiętam jak liceum byłem wielkim fanem Jarka Jakimowicza. Oglądałe...

źródło: comment_PItJKF8c1j3fu2csLrLgwsKeqq4bGpz7.jpg

Pobierz