Wpis z mikrobloga

Też tak macie?
Dzisiaj wyciągnąłem z piwnicy stare adiki oraz lekko poremontowe spodnie z odklejoną kieszenią. Z szafy wykopałem uniseksową, przydługą kurtkę po moim byłym lekko #!$%@?ętym różowym. Zarzuciłem wdzianko na siebie i wyszedłem wieczorkiem na miasto.
Małe miasteczko 50k ludności. Mało kto mnie zna, bo długo tutaj nie mieszkałem. Udałem się w dalsze rejony w celu zakupienia alko. Wchodzę do sklepu, oczywiście dwie młode ekspedientki nie odpowiedziały na moje "Dobry wieczór", spojrzały jakoś krzywo na moją nieogoloną facjatę. Dobra, idę do lodówy i wyciągam dwie Perełki, schylam się i kątem oka widzę, że jedna kiśnie z odprutej kieszeni.. hehe. "Nie śmiej się, poczekaj na finał" myślę sobie w duchu.
Podchodzę do lady i stawiam dwa piwa, różowy 6/10 mierzy moją gębę, bo coś nieznajoma ale przystojna.
"5.40" - rzuca jakaś zniechęcona..
"To ja poproszę jeszcze Jacka Danielsa, o tego za 94 złote." - odpowiadam..
I tu nastała istna metamorfoza różowego, na buzi pojawił się serdeczny uśmiech, przypomniała sobie o słówkach "proszę" i "dziękuję" .. jej głos nabrał słodkiego, przyjacielskiego tonu.
"Płacę kartą". Wzięła kartę i zerknęła na nazwisko. Wpisałem pin i zielony.
Wpatrywała się w moje oczy, jej spojrzenie zdradzało, że na coś czeka..
"Nikt Cię stąd nie zabierze.." rzuciłem oschle i wyszedłem.

Kisnę z waszej mentalności. Mam 33 lata, dobrą robotę i własne mieszkanie. Cieszę się pięknym życiem kawalera, oby jak najdłużej.. Pozdrawiam.

#coolstory #truestory #logikarozowychpaskow ##!$%@?
  • 77
@banbuko: I mam uwierzyć że 100 Złotych to jest taka poważna kasa, że aż dziewczynie się zrobiło mokro na Twój widok? XD

Jak pracowałam w sklepie na studiach przychodzili faceci machający rulonem stów i jakoś nigdy nie zmieniło to mojego stosunku, najwyżej zaciekawiało jako "Ciekawe co robi, że zarabia tyle żeby na luzie nosić w kieszeni tyle kafli".

Nawet mi Cię nie żal.
@szalonenozyczki:
No kurcze.. szkoda, ze mam tylko jedną butelkę, bo może być ciekawie.
Primo różowypasku.. nigdy, ale to nigdy nie wabiłem kobiet kasą.. wręcz przeciwnie, udawałem że jej nie mam.
Łatwiej poznać prawdziwą naturę paska gdyś biedny..
Może machali Ci kasą, żeby zaciągnąć cię do łóżka, bo pewnie jesteś atrakcyjną kobietą.
Ja nie muszę, mam kilka koleżanek z młodości, które narzekają na swoich mężów.. wystarczy być dobrym i przejętym słuchaczem, udawać
o jak kisne, krotka interakcja z kobieta w sklepie a ty juz wyobrazasz sobie niewiadomo co xD

@nanuk:
Wiesz, ta krótka interakcja z kobietą uświadomiła mi, że wystarczy machnąć kaską a one przypominają sobie słowa takie jak "dziękuję" "prosze".. może i "dobranoc" by mnie powiedziała.. hehe. O zwykłym uśmiechu nie wspomnę.
Tak sobie myślałem, że bardzo lubię blondynki, mam obsesję na ich punkcie .. of course mam na myśli łóżko.
Podchodzę do lady i stawiam dwa piwa, różowy 6/10 mierzy moją gębę, bo coś nieznajoma ale przystojna.


@banbuko: taki samiec alfa, a zero pomyślunku! Nie o pieniądze tu chodziło, a o twoją przystojną twarz! Więcej wiary w siebie, bo Jack Daniels cię stąd zabierze

A później wróciłeś do jaskini i opisałeś to na forum ze śmiesznymi obrazkami. Noż #!$%@? wygrałeś życie stary! Gratuluje. I ten Jack za 94 zł.... Żenada


@elwafel: Rozumisz, droższego alko nie było.
baby nas nie szanowaly przez lata, teraz sie to na nich msci.


@deida:
Baby to podła materia.. 95 % to jakaś dziwna materia.. eh
Kiedyś poznałem idealnego różowego, no prawie..
Na spotkanie przyszedłem w pocerowanych spodniach (sam je cerowałem:P), zamówiłem Margaritę i cole..
Gadało się z nią perfekcyjnie.. wulkan intelektu i emocji.. Piękna, ze brałbym jak dzik trufle..
Problem był w tym, że była świadkową jechową, czy jak im tam.. Nie
@banbuko: Kisne bo rózowe nie oganęły tematu i bóldupią. A ty miałeś po prostu mały trolling zmanierowanej siksy za ladą w monopolowym czy innej żabce. Pozdro i z fartem, bo ja też lubie czesem takie głupawe zabawy. A z różowych najłatwiej wyciągnąć taką lekką fałyszwość wachlując hajsem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ps

taki samiec alfa, a zero pomyślunku! Nie o pieniądze tu chodziło, a o twoją przystojną twarz! Więcej wiary w siebie, bo Jack Daniels cię stąd zabierze


@ajuto00: Ziomuś.. dobrze kombinujesz, ale moja przystojna gęba nic nie ugrała póki nie zamówiłem tego co najdroższe w tym sklepie.
@banbuko: może po prostu dziewczyna lubi dobry alkohol i szanuje pobratymców, wiadomo, a wybór pereł niezbyt o tym świadczył, więc ufff, jednak w porządku człowiek, poprosił o Jacka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@banbuko: a na poważnie, jak wyglądasz jak menel, ludzie, niezależnie od płci będą traktowali cię jak menela, tak to jest poukładane i jeśli szukasz księżniczki, dla której najważniejsze jest wnętrze, a nieważne, że nie dbasz o siebie, no to cóż znajdziesz w najlepszym wypadku squaterkę, a w najgorszym socjopatkę, pozdr
a na poważnie, jak wyglądasz jak menel, ludzie, niezależnie od płci będą traktowali cię jak menela, tak to jest poukładane i jeśli szukasz księżniczki, dla której najważniejsze jest wnętrze, a nieważne, że nie dbasz o siebie, no to cóż znajdziesz w najlepszym wypadku squaterkę, a w najgorszym socjopatkę, pozdr


@ajuto00:
uwierz mi, ze wyglądając jak menel udało mi się poznać zajebistą laskę, szaloną kuchni i zapewne w łożku, 23 punkty na
Podejrzewam, że byłeś pierwszą osobą w historii sklepu która tam wydała 100 zł. Z całą pewnością kobieta na kasie gdy zobaczyła kogoś kto obraca tak wielkimi pieniędzmi (prawie 1/17 pensji minimalnej!) to pomyślała "ech, gdyby tylko taki książe mnie porwał...".


@xeeeeeeenu:
Nie mam siły na was i wasze niemyślenie, polecam wam przeszczep macicy.
Jeszcze raz: Nie poleciała na sto złotych, tylko #!$%@? źle ubranego frajera z kasą, któtego mogłaby zmanipulować po
Taa, bo faceci nigdy nie oceniają różowych pasków po okładce, są tak samo mili i zainteresowani ładnymi jak i brzydkimi. Oczywiście.


@janeeyrie: Nie powiedziałbym. Moja była z czasów liceum, świetna laska.. a teraz 20 kg nad stan..
Mimo tego ciągnie jak oszalała a swoimi cycami robi cuda.