Wpis z mikrobloga

Też tak macie?
Dzisiaj wyciągnąłem z piwnicy stare adiki oraz lekko poremontowe spodnie z odklejoną kieszenią. Z szafy wykopałem uniseksową, przydługą kurtkę po moim byłym lekko #!$%@?ętym różowym. Zarzuciłem wdzianko na siebie i wyszedłem wieczorkiem na miasto.
Małe miasteczko 50k ludności. Mało kto mnie zna, bo długo tutaj nie mieszkałem. Udałem się w dalsze rejony w celu zakupienia alko. Wchodzę do sklepu, oczywiście dwie młode ekspedientki nie odpowiedziały na moje "Dobry wieczór", spojrzały jakoś krzywo na moją nieogoloną facjatę. Dobra, idę do lodówy i wyciągam dwie Perełki, schylam się i kątem oka widzę, że jedna kiśnie z odprutej kieszeni.. hehe. "Nie śmiej się, poczekaj na finał" myślę sobie w duchu.
Podchodzę do lady i stawiam dwa piwa, różowy 6/10 mierzy moją gębę, bo coś nieznajoma ale przystojna.
"5.40" - rzuca jakaś zniechęcona..
"To ja poproszę jeszcze Jacka Danielsa, o tego za 94 złote." - odpowiadam..
I tu nastała istna metamorfoza różowego, na buzi pojawił się serdeczny uśmiech, przypomniała sobie o słówkach "proszę" i "dziękuję" .. jej głos nabrał słodkiego, przyjacielskiego tonu.
"Płacę kartą". Wzięła kartę i zerknęła na nazwisko. Wpisałem pin i zielony.
Wpatrywała się w moje oczy, jej spojrzenie zdradzało, że na coś czeka..
"Nikt Cię stąd nie zabierze.." rzuciłem oschle i wyszedłem.

Kisnę z waszej mentalności. Mam 33 lata, dobrą robotę i własne mieszkanie. Cieszę się pięknym życiem kawalera, oby jak najdłużej.. Pozdrawiam.

#coolstory #truestory #logikarozowychpaskow ##!$%@?
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@banbuko: Ja się ostatnio boje ubierać w dres, lub stare rzeczy, bo boje się, że jakiś debil zrobi mi fotkę, wstawi na mirko i będzie się śmiał. Od tamtej pory chodzę tylko w smokingu, nawet mam piżamogarnitur, w razie gdyby np. kurier w nocy przywiózł mi paczkę. W zwykłej piżamie wstyd, ale w piżamogarniturze to już mogę. #pdk
  • Odpowiedz
@GSSJ:
Niemiło, to jest gdy ktoś traktuje Cię jak podludzia patrząc na Twój wygląd.
Zresztą.. mój detektor paskowych zamiarów wykrył.. "O #!$%@?.. znalazłam nieogarniętego frajera z kasą"
Znajdzie swojego poczciwego sebka, bo nie była taka zła.
Mam takie odpały, bo w życiu było #narkotykizawszespoko.
  • Odpowiedz
@iTakWygram:
To było napisać co Cię boli a nie jak baba komentarze kasujesz..
Kup se rakotwórczą książkę "Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus" i ucz się z niej.
Edit: a u ciebie to jakaś schizofrenia na profilu.. nie, nie nabijam się z chorób, bo to złe..
  • Odpowiedz
@banbuko: I mam uwierzyć że 100 Złotych to jest taka poważna kasa, że aż dziewczynie się zrobiło mokro na Twój widok? XD

Jak pracowałam w sklepie na studiach przychodzili faceci machający rulonem stów i jakoś nigdy nie zmieniło to mojego stosunku, najwyżej zaciekawiało jako "Ciekawe co robi, że zarabia tyle żeby na luzie nosić w kieszeni tyle kafli".

Nawet mi Cię nie żal.
  • Odpowiedz
Masz rację.. trochę brakuje mi do wyrafinowanej perfekcji.
Jednakże moje życiowe doświadczenia z byłym różowym sprawiły, że dla mnie to wojna a nie partia szachów.. ważne, że śmiałem się ostatni.
  • Odpowiedz
@banbuko:

Masz rację.. trochę brakuje mi do wyrafinowanej perfekcji


Do czego? Nie dość, że bieda zakorzeniona w umyśle to jeszcze kompleks niższości, bo obrażasz osobę która jest w pracy i nawet nie może Ci odpowiedzieć klapsem w dziąsło, tylko po to, żeby wrócić do domu, #!$%@?ć się i opisać to na mirko żeby czuć się jak samiec alfaxD
  • Odpowiedz
@szalonenozyczki:
No kurcze.. szkoda, ze mam tylko jedną butelkę, bo może być ciekawie.
Primo różowypasku.. nigdy, ale to nigdy nie wabiłem kobiet kasą.. wręcz przeciwnie, udawałem że jej nie mam.
Łatwiej poznać prawdziwą naturę paska gdyś biedny..
Może machali Ci kasą, żeby zaciągnąć cię do łóżka, bo pewnie jesteś atrakcyjną kobietą.
Ja nie muszę, mam kilka koleżanek z młodości, które narzekają na swoich mężów.. wystarczy być dobrym i przejętym słuchaczem,
  • Odpowiedz
o jak kisne, krotka interakcja z kobieta w sklepie a ty juz wyobrazasz sobie niewiadomo co xD

@nanuk:
Wiesz, ta krótka interakcja z kobietą uświadomiła mi, że wystarczy machnąć kaską a one przypominają sobie słowa takie jak "dziękuję" "prosze".. może i "dobranoc" by mnie powiedziała.. hehe. O zwykłym uśmiechu nie wspomnę.
Tak sobie myślałem, że bardzo lubię blondynki, mam obsesję na ich punkcie .. of course mam na myśli łóżko.
  • Odpowiedz