Wpis z mikrobloga

1. Bądź mno, #niebieskipasek a właściwie #falszywyrozowypasek lvl 27
2. Miej przyjaciółkę lvl 26
3. Sypiaj z nią - najlepsze seksy ever
4. Sypiaj z różnymi dziewczynami
5. Ona sypia z różnymi kolesiami
6. Bądźcie najbliższymi przyjaciółmi, wspierajcie się nawzajem, pocieszajcie w trudnych chwilach i generalnie najlepsza relacja ever
7. Kręć bekę ze stulejarzy, friendzone'ów i debili, którzy wyzywają swoje dziewczyny od #!$%@?, bo się z kimś przespały
8. Zazdrość to #!$%@? ludzie, uwolnijcie umysły trochę

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #friendswithbenefits
  • 22
@Mindarion: tutaj się zgadzam, umowa to umowa, trzeba jej dotrzymywać. Tylko że człowiek jest istotą niezwykle ułomną i zdrada może się przytrafić każdemu. Jakby #niebieskiepaski nigdy nie miały nieczystych myśli i nie śniły o seksie z wieloma partnerami, to łatwiej by mi było zrozumieć ich #!$%@? na #rozowepaski
Co do aluzji dotyczących chorób wenerycznych - od trzech lat nic się takiego nie zdarzyło. Wystarczy naprawdę odrobina odpowiedzialności.
Tylko że człowiek jest istotą niezwykle ułomną i zdrada może się przytrafić każdemu.


@EpicBeardMan: Kwestia wiarygodności i szczerości. Po prostu jeśli już decyduję się na bycie z kimś w bliskim związku to chciałbym móc na nim polegać. A skoro dzisiaj "przytrafi" się zdrada, to co może się "przytrafić" jutro? Na piasku zamku nie zbudujesz.
@EpicBeardMan: Układ jak najbardziej spoko. Sama żyłam w podobnym, niestety jak już któreś z was spotka tą osobę, z która będzie chciał/chciała zamieszkać i założyć rodzinę, to się zawali. Friends with benefits sprawdza się tylko w przypadku małego zaangażowania emocjonalnego. Ale ja wspominam z nostalgią :) Niestety z pewnych rzeczy się bezpowrotnie wyrasta.