Wpis z mikrobloga

Poszukuje jakiś w miarę tanich a dobrych opon 195/65R15. Nie chce traktorów typu Dębica frigo ( ͡° ͜ʖ ͡°) zainteresowałem się oponami Nokian WR D3. Jeździł ktoś może? Faktycznie takie dobre jak wszędzie piszą? Opona aktualnie kosztuje około 185 zł, więc w tej cenie nic lepszego chyba nie znajdę.
#motoryzacja #pytanie #kiciochpyta #opony
  • 9
@Horvath: mam nokiany na drugim samochodzie, nie są złe. Do normalnej spokojnej jazdy. Problemów z zakopaniem się nie było. W tym rozmiarze powinno Ci się udać wyrwać w dobrej cenie Continentale :)
@Horvath: Ja kupiłem Nokian WR D4 i polecam, Co prawda zimy jeszcze nie było, ale jeździ się miło i są zaskakująco ciche. Na tą chwilę mogę stwierdzić, że dobrze odprowadzają wodę, a przy zimówkach to wcale nie jest takie pewne ;)

Kupiłem po 195 złotych sztuka, teraz widzę są po dwieście i warto według mnie dołożyć, ale jeśli nie to WR d3 też dają radę tylko są głośniejsze.

@Horvath: Ja miałem Nokiany WR D3. Słyszałem dużo dobrych opinii. U mnie niestety się nie sprawdziły, strasznie podsterowny samochód się robił na mokrym. Chociaż wydaje mi się, że to było spowodowane tym, że były one używane - a guma mogła już się popsuć. ( ͡° ͜ʖ ͡°)