Wpis z mikrobloga

Mircy,
Pytanie i prośba pomoc:

Szukam niedrogiego lakiernika w Warszawie lub okolicach.
Do zrobienia są 3 elementy + klamka => Lewe tylne drzwi, nadkole i lewa strona zderzaka oraz lewa tylna klamka - było lekkie przetarcie o słup betonowy w garażu podziemnym.

Byłem u http://www.lakiernictwo-auta.waw.pl - podobno robią dobrze, jednak zażyczyli sobie 3200 zł netto czyli 3936 zł brutto za malowanie 3 elementów i klamki. Jak dla mnie to jednak sporo.

Czy możecie coś polecić? Bo przydałoby się auto na zimę jakoś zakonserwować ;)
#mechanikasamochodowa #samochody #warszawa #motoryzacja #lakiernictwo #pytanie #warsztat
  • 18
@kozaqwawa: Czy chodziło o to? :
Warsztat ul. Rakowiecka 37a Warszawa
"Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów"

tel:22-640-81-84

- mechanika (pełen zakres)
- elektryka (pełen zakres)
- blacharstwo-lakiernictwo (pełen zakres)
- diagnostyka
- wszystkie marki od syrenki po najnowsze Q7 mpowery i inne.
W Habdzinie( pod konstancinem) jest Auto-leon, gosc bierze 300 zl za element, robilem u niego 4 auta, w tym 3 letnia X3 i XC90 i bylem zadowolony, jak bys nie mogl znalezc namiarow to pisz na priv to sproboje go namierzyc
@Panzallegro: A mógłbyś powiedzieć co u niego robiłeś i ile Cię to wyniosło? U siebie na dachu mam odpryski do gołej blachy i nie wiem u kogo to zrobić, żeby koszt usługi nie przekroczył wartości samochodu ( ͡° ͜ʖ ͡°). Pisałem na priv, ale masz zablokowane
@no_czesc: Rozbilem kiedys caly tylny naroznik w XC90 i z czesciami zaplacilem niecale 2000. W preludzie 4 malowalem zderzak, progi, maske i usuwalem rudą z nadkoli. Za wszystko jakies 1700 z czesciami. W X3 drzwi z blotnikiem, jakies 600 zl. Najlepiej jak bys do niego podjechal i Ci to wyceni, ale ceny ma na pewno konkurencyjne przy efekcie ktory robi.

Jego telefon : 504777496
Tak, to on. W piatek dzwonilem do niego zeby wstawic auto na polerke, termin mam na tą środę. Jak juz przyjmie robote to nie zwleka z nia tylko robi od razu raczej.