Wpis z mikrobloga

@hypation: ten uczuć, gdy wykop naśmiewa się z ludzi, których nie znasz i najpewniej nigdy byś nie poznał, gdyby nie owe podś#!$%@?.
  • Odpowiedz
Gość osiągnął tyle wytrwałością i ciężką pracą. Ode mnie tylko szacunek dla takich osób.


@Smilex: zastanawiałem się kto wierzy w takich dupków. Wykop mi pomógł.
  • Odpowiedz
Gość włada biegle 6 językami, prowadzi wykłady motywujące po całym świecie, mówi z mądrze i z sensem, a doszedł to tego wszystkiego sam. Nie rozumiem zatem skąd u Ciebie taka nienawiść do Jego osoby...

a może to po prostu...

  • Odpowiedz
Gość włada biegle 6 językami

prowadzi wykłady motywujące po całym świecie

a doszedł to tego wszystkiego sam


@Smilex: Nie mam nic do grzesiaka, ale co w tym nadzwyczajnego? I czym jest to "wszystko"? Bo uczyć się języków może każdy, a do wykładów motywujących wystarczy mieć gadane i jakąś tam żyłkę do naciągania ludzi. Jeżeli tacy ludzie ci imponują, to trochę mi ciebie żal :)
  • Odpowiedz
@korynt: A umiesz prowadzić normalną dyskusję, zamiast cwaniakować jak gimbus? Pytam serio, co dana osoba musiałaby osiągnąć, żeby ci zaimponować? Bo z tego co rozumiem, to nie ma na świecie takiej osoby, bo wszystkiego można się nauczyć.
  • Odpowiedz
@Icesowy: Cwaniakować jak gimbus to sobie możesz tatusiowi i mamusi.

Mogę powiedzieć, że z aktualnie żyjących osób, nawet mocno imponuje mi Musk. Głównie za jego wkład w rozwój cywilizacji. A przynajmniej próby. Do tego całkiem sporo o nim słychać, a to jest na plus. To może zmotywować innych do inwestowania w ważne dla nas dziedziny, czy po prostu obrania odpowiedniej drogi.
  • Odpowiedz
@Icesowy: powiedz co ten pan osiagnął? Wynalazł lek na raka? Uratował kogoś narażając własne życie?

Nie ,koleś wciska oczywistości gamoniom w sposób dla nich jak najbardziej dostępny, dużo fotek, pokazywania lichego bogactwa, gadki typu do it. Wielkim człowiekiem nie jest i nie będzie. Zawsze promowano miernoty i krzykaczy bez charakteru ale w dzisiejszych czasach widać to aż nadto. Także tak.
  • Odpowiedz
Wykop to społeczność w której raz utrwalony stereotyp zostaje na zawsze. Pomimo tego, że każdy wie że jest on nieprawdą to i tak miło jest napisać #imienazwisko+cwel aby zgarnąć plusiki (#wardegacwel #kuzniarcwel) itd.

I do tych stereotypów zalicza się pan Łukasz Jakubiak twórca kanału 20m2 A dlaczego pan Łukasz stał się obiektem drwin mireczków? Ano dlatego że:
- Wygląda jak pedał
- Mówi jak pedał

Jednak ten facet to typowy
  • Odpowiedz