Wpis z mikrobloga

Mireczki wszyscy tak polecają FBW a ja nie widzę na nim żadnych efektów ( ͡° ʖ̯ ͡°) Przy SPLICIE jak wytyrałem bicka/barki to od razu na drugi dzień czułem jak rosną, na FBW nic.. Bo jak mają urosnąć po jednym ćwiczeniu i w dodatku tylko 2 seriach? Skąd ta ostatnia popularność FBW? Ćwiczę nim już miesiąc, fakt nie jest tak nudno jak na SPLICIE (robiąć A/B), ale efekty marne ( ͡° ʖ̯ ͡°)


#mikrokoksy #silownia
  • 14
@rol89: to rób splita. Jeśli między FBW, a splitem nie ma różnicy w tygodniowej objętości treningowej to nie powinno robić różnicy. Wiadomo na splicie bardziej dopompujesz mięśnie, co się przekłada na bóle i zakwasy dnia kolejnego.
@rol89: Też robiłem od +/-3 miesięcy FBW, ale chyba się przerzucę na splita, albo znadję lepszy trening. Ostatnio oglądałem filmik od TwinMuscleWorkout na yt gdzie mówili, że mimo tego, że wszyscy polecają treningi FBW i on sam kiedy zaczynał taki robił, to osobiście uważa, że to nie jest konieczność i sam, gdyby teraz zaczynał z siłownią, a miałby tą wiedzę co teraz, to robiłby raczej splita.
@Wild_Derp: @maciejze: @mcbet: @berti: @loczyn:

Mój plan wygląda tak, komponowałem go sam z uwagi na ćwiczenia które lubie i wydają mi się ok:

A
Nogi: Przysiady ze sztangą na barkach 3s
Plecy: Martwy ciąg 3s
Klatka: Wyciskanie sztangi płasko 3s
Barki: Wyciskanie sztangi z za glowy 2s
Triceps: Prostowanie przedramion stojąc(hantle) lub leżąc(sztanga) 2s
Biceps: Uginanie ramion ze sztangą 2s

B
Nogi: Przysiady ze sztangą na barkach