Wpis z mikrobloga

Miraski,

Robię mirkowe badanie fokusowe, bo jestem ciekaw, jak widzicie siebie w tych trzech kwestiach:

Wygląd (1-10)
Charakter (1-10)
Możliwość/umiejętność/potencjał zainteresowania sobą innych (1-10)

Jak to jest z Wami? ( ͡ ͜ʖ ͡)

#rozowepaski #niebieskiepaski #pytanie no i trochę #zwiazki
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ten_tego: Ja właśnie uważam, że umiejętność określenia się w ogólnie rozumianych ramach przedstawia dużą dozę higieny mentalnej i autoklasyfikacji - zarówno w sferze cech pozytywnych, jak i negatywnych. Interesuje mnie tutaj bardzo uogólniona percepcja, oczywiście subiektywna. Jak ludzie postrzegają siebie, jak przedstawia się korelacja wyglądu i charakteru z postrzeganym potencjałem socjalnym.
  • Odpowiedz
@DywanTv: @hematemesis: @Prokurator1990: @Breniacz: @Kitzus: @Finesta: @Routi: @Saute: @tenkeidan: @sugasuga:

W swojej odpowiedzi wskazałaś/wskazałeś niski lub średni potencjał zainteresowania sobą innych osób. Czy mógłbyś/mogłabyś odpowiedzieć na poniższe pytania, która rzucą trochę światla na Twoją odpowiedź?

Czy Twoje podejście do nowych znajomości (szczególnie na imprezie, w grupie, której nie
  • Odpowiedz
@Maglev: 1) Nie, poprostu zdaję sobie sprawę z tego jaki jestem i staram się to akceptować, co nie zmienia faktu, że nie mam trudności z podejściem do nowych osób(patrz WykopParty), poznawanie ich czy rozmowa z nimi.

2) Zależy od porażki, bo każda jest inna - ciężko odpowiedzieć w moim przypadku, bo np. porażka w pracy mnie deprymuje mocno, dobija od środka, ale potem staram się wszystko naprawiać. Porażka na arenie
  • Odpowiedz