Wpis z mikrobloga

Jak kisnę widząc w opisie aukcji telefonu "użytkowany przez kobietę" jako zaleta xd Jak dla mnie to wada, bo z mojego doświadczenia kobiety mają tendencje do upuszczania telefonów i ogólnie czasem nie za bardzo potrafią się z nimi obchodzić. Zresztą dlaczego miałoby to być zaletą? Kobiety traktują telefony jak perły czy co? A już w ogóle w opisie samochodu to ewidentna wada, nie chciałbym jeździć autem po lasce, która pali sprzęgło jak 80-letni dziadek i ma numery wszystkich sąsiadów z bloku bo każdemu już zarysowała auto.
#heheszki #rozowepaski #logikarozowychpaskow #iphone #samsung #ios #android #windowsphone #samochody #telefony
  • 9
@adizj: To samo w przypadku samochodów.
Ostatnio oglądaliśmy samochód dla kolegi, w aukcji "używany przez kobietę". Na miejscu okazało się, że nie ma ani jednego kawałka karoserii bez jakiejś drobnej obcierki. Do tego okolice klamki masakrycznie podrapane paznokciami, w środku skóra na kierownicy pozadzierana biżuterią. Sprzęgło o dziwo wyglądało na niezłe, może wymienione ;)
@adizj: To akurat prawda moje siostry po roku uzytkowania maja telefon tak skatowany, ze wyglada jakby ktos sobie nim paznokcie pilowal i oczywiscie rozbity, a potem pytaja sie czemu moj 4 letni wyglada jak nowy. Tak samo matka i kolezanki, wyjatkiem jest dziewczyna.
@adizj: Większość kobiet wrzuca telefon do torebki gdzie można znaleźć wszystko (klucze, pilnik do paznokci, kosmetyki, czasami jakiś jogurt itp.) i ten telefon tam sobie ładnie wiruje. Potem wyciąga albo #!$%@? od czegoś albo rysa na ekranie po kluczyku czy innym spinaczu do włosów itp.

Nigdy nie kupiłbym telefonu będąc świadom, że jego właścicielka jest kobietą.