Wpis z mikrobloga

  • 1932
studenciaki którzy wbijają teraz do #mcdonalds i biorą gratisową kawę bez zamawiania niczego innego i nawet nie powiedzą "dzień dobry" ani "dziękuję" tylko podbijają z tekstem "no te darmową kawe huehue" są na tym samym mentalnym poziomie s----------a co janusze i grażyny z lidla, gardzę wami #bekazpodludzi #patologiazmiasta #studbaza #polakicebulaki
  • 109
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DamnumEmergens: Ja nie mówie o wpływie na czyjeś zdrowie bo mam to w dupie. Jak ktoś ma smaka to może źreć nawet granulki kreta. Mam to gdzieś. Mi chodzi tylko o smak plastiku tego co tam dają do żarcia. I dodatkowo to że zawsze źle się czuję jak tam jadałem. I tylko w Mc. Jak łaziłem do Burger Kinga to nie miałem tych problemów. W obu zresztą jest tak samo
  • Odpowiedz
@kamdz: rozumiem, że jak darmowa kawa to trzeba coś dokupić, inaczej jesteś cebulakiem?! dają darmową kawę, to nie jest gratis do hamburgera czy czegoś tam, taka jest umowa z klientem. A że dzień dobry się nie powie, to nieładnie ale nie dramatyzuj. Takiś bogacz i hipster i człowiek kultury jesteś - super, ale nie musisz się chwalić.
  • Odpowiedz