Wpis z mikrobloga

#!$%@?, ale sie #!$%@?. Stopien zagejowania spoleczenstwa w #uk w komentarzach pod tym artykulem przyprawil mnie o zawrot glowy http://www.dailymail.co.uk/femail/article-3274784/Gay-couple-attempting-adopt-two-years-dream-failing-qualify-three-bed-home-small-don-t-toys-not-ethnically-appreciating-enough.html

W skrocie - dwoch gejow probowalo zaadoptowac dziecko przez okres 2 lat, po tym czasie poddali sie i musieli zapomniec o swoim wielkim marzeniu ... ich aplikacja zostala odrzucona poniewaz ich dom jest za maly, nie maja zabawek i nie sa wystarczajaco kulturowo i etnicznie świadomi.

Niektore komentarze, patrzcie na oceny:

Dear or dear this is a sad story, they look a great couple - don't give up! 2565+ 665-

This stinks of homophobia to me , what better for a kid , home after home or a loving eager family ? 4276+ 876-

Seems strange. Any parents must be better than no parents at all? 1570+ 453-


I kontra w druga strone:

Good! 804+ 1836-

It's not good for children to be in that sort of environment I've got nothing against gays and lesbians but they should not be aloud children 444+ 779-


Wyobrazacie sobie siebie jako gowniaka dowiadujacego sie o tym, ze macie dwoch ojcow gejow. Ja osobiscie wolalbym w ogole nie miec rodziny. Dopiero co przyznano im prawa na zawieranie zwiazkow malzenskich, a oni juz #!$%@? jakis szajs z adopcjami. Najgorsze, ze ta zaraza zaczyna sie rozprzestrzeniac, teraz bedzie juz tylko gorzej. Jestem przerazony, zazenowany i zniesmaczony tym artykulem i komentarzami.

#przemyslenia #przemysleniazdupy #homoseksualizm #homopropaganda #homofobia #geje #lewactwo #emigracja
Pobierz kucyk - #!$%@?, ale sie #!$%@?. Stopien zagejowania spoleczenstwa w #uk w komentarzac...
źródło: comment_Om5CboP8tWCA9Q86UPgBDBAb72ZroICC.jpg
  • 30
@kucyk dziwi mnie twe zachowanie, skoro ciebie ta sytuacja nie dotyczy to dlaczego cie to #!$%@?? Nie ty adoptujesz dziecko, ani nie ty bedziesz adoptowany. Typowo polskie zachowanie, zajmij sie swoim zyciem a to co inni robia juz ciebie nie powinno obchodzic kolego. Jak to powiedzial chlopaczek z Terminator 2, w filmie American History X: Hate is baggage. Life's too short to be pissed off all the time. It's just not worth
teraz pytanie czy taki gnojek ma później być dresem i handlować narkotykami w bramie czy może wyjść na prostą i mieć normalnych troskliwych ojców, którzy chcą i zajmą się nim.

@innv: Znam kilka osób które dorastało w domu dziecka - 3 z nich jest strażnikami miejskimi, jeden jest policjantem, jeden kierowcą. Pierwsze słyszę żeby z domów dziecka wychodziła głównie patologia...
Wyobrazacie sobie siebie jako gowniaka dowiadujacego sie o tym, ze macie dwoch ojcow gejow


@kucyk: Ja bym nie miała nic przeciwko. Dziecko zresztą nie ma jeszcze uprzedzeń jak co niektórzy dorośli, raczej zaakceptowałoby sytuację jako normalną (chyba że inne dzieci, podjudzane przez dorosłych, nastawiłyby je na "nie"). Zresztą na tej zasadzie powinno się odbierać dzieci wszystkim samotnym matkom (bo dziecko "nie będzie miało odpowiedniego wzorca") albo, co gorsza, domom wielokopokoleniowym.
@pexa: przeciez adopcja przez pary jednoplciowe w Anglii jest mozliwa od wejscia w zycie Adoption and Children Act 2002 i odbywa sie rownie bezproblemowo, co u par hetero, tu powod odrzucenia nie mial zadnego zwiazku z orientacja, bo nie ma takiej mozliwosci - co nie zmienia faktu, ze byl istotnie glupi.

I tak, to "pojdzie dalej" i predzej czy pozniej bedzie obowiazywalo rowniez w Polsce, bo caly zachodni swiat idzie w
@pexa: coz, no bo pewnie i bezposrednio nie dotyczy, chyba ze zamierza splodzic potomka i oddac go do bidula, albo adoptowac dziecko ze swoim partnerem (zreszta jakby sie uparl, moglby je adoptowac jako osoba samotna i razem z nim wychowywac - nie jest to przeciez niedozwolone)