Wpis z mikrobloga

#shittesty #podrywajzwykopem

Nowy shit test, dziewczyna pisze:

Taa, czyżbym widziała tu typowy przypadek faceta chorującego, więc w jego przekonaniu umierającego? ;>


Co odpisujecie?
Wymyśliłem kilka dobrych odpowiedzi, ale, no właśnie, są tylko dobre. Brakło mi jakiegoś "killera" który by ją zagiął, przy którym by się uśmiechnęła i pomyślała "cholera, to było naprawdę dobre" i starała kompletnie nie dać po sobie poznać, że ta odpowiedź zrobiła na niej takie wrażenie. Jakieś propozycje?

  • 43
  • Odpowiedz
Co odpisujecie?

Brakło mi jakiegoś "killera" który by ją zagiął


@Dawidinho8:

- Taa, czyżbym widziała tu typowy przypadek faceta chorującego, więc w jego przekonaniu umierającego? ;>

- srającego #!$%@?


Proszę, masz killera ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
Z cyklu "mocno przerysuję to, co mi zarzucasz, wytrącając tym samym Ci broń z ręki":


Z cyklu "z podtekstem, a więc zmiana tematu":


Z cyklu "przyznam Ci się i zdradzę sekret,humorystycznie"

  • Odpowiedz
@Dawidinho8: > pomyślała "cholera, to było naprawdę dobre"

Dziewczyny nie mysla "cholera, to było naprawdę dobre", tylko jak nie maja argumentow to strzelaja focha albo placza, takze sie zastanow ;-)
  • Odpowiedz
by mnie postawił, ekhm, na nogi


@Dawidinho8: dobrze, że to ekhm dodałeś :D

A tak serio, to masz jakieś dziwne rozkminy. Ja w kontaktach z różowymi (ale w sumie z ludźmi też) preferuję szczerość i bezpośredniość, a jak ktoś mnie próbuje wciągać w jakieś gierki to serdecznie dziękuję, ale nie.
  • Odpowiedz
@pplx: Napisałbym że Twoja mama tak nie robi, ale no, szanujmy się. :D A tak serio, nie, nie wszystkie. Zależy od charakteru, wychowania, wieku i pozycji księżyca względem planety Nibiru. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@tristezamaleza: Mam nadzieję że to nie ironia, bo ta w internecie czasami bywa ciężko wyczuwalna. :)
@rbielawski: Ale te gierki to najciekawsza część początku znajomości, poznawania siebie, określania granic 'co komu wolno', taka szermierka słowna jest bardzo fajna, i jak widzę że dziewczyna potrafi mi się odgryźć też czymś inteligentnym, to ma na starcie dużego plusa. Taki taniec godowy, tylko że u ludzi. :)
  • Odpowiedz
@Topgun: Dobre, dobre :D tylko z tym 'zaprosić inną' to aż zbyt bezczelna próba wymuszenia zazdrości, mogło by nie przejść. :P
@zpord: Nie chodzi o poczucie własnej wartości, chodzi o pokazanie tej wartości dziewczynie niebezpośrednio, czyli w najlepszy z możliwych sposobów. Zresztą taka rozmowa z dziewczyną jest dużo ciekawsza niż 'gdzie pracujesz, co robisz, ile masz lat, czy masz rodzeństwo, gdzie mieszkasz, jak minął kolejny dzień w szkole/pracy/na uczelni'
@
  • Odpowiedz
@Dawidinho8: Nie w tym rzecz.

Jesli tak powiedziała, to wcześniej musiałeś powiedzieć żeś chory.
I tu są dwie opcje.
- żeś wcale nie taki chory, tylko o uwagę w ten sposób żebrzesz... (a załóżmy że w to wątpię)
- żeś chory i szczerze o tym opowiedziałeś.

A on na ta to taki szowinistycznym tekstem.
To tak jakbyś ty na wyznanie że ma okres i bóle brzucha przez cały dzień odpowiedział
-
  • Odpowiedz