Wpis z mikrobloga

@bocznica: @edgar_k: @chilloutcaffe: ok, a jak to zrobić w takim razie? :P rozumiem, że robi się bootowalny pendrive, ale jak dokonać takiego czynu? ;)

@saldatoreafilo: jak to jest możliwe? ja bardzo niehigienicznie używam kompa... w safari dziesięć - piętnaście zakładek i przy 4GB dramatu nie ma... Pisząc, że wypadałoby odświeżyć system miałem na myśli to, że raz na dzień mam jakiegoś 5 sekundowego freeza, który mnie irytuje :P
ale jak dokonać takiego czynu? ;)


@neo_vir: wpisać w google "how to a clean install of el capitan" i przerobić uwaznie instrukcje krok po kroku. Nie ma wielkiej filozofii, naprawde.
@edgar_k: @bocznica: @chilloutcaffe: Ja jak zwykle nieprecyzyjnie... wybaczcie, ale w pracy na kolanie mirkuje. Oczywiście instrukcję sobie znajdę, chodziło mi o to - tak na szybko - czy to jest proste i szybkie i czy należy najpierw zassać z appstore kapitana :)

W każdym razie przygotowuję się mentalnie do pozbycia się śmieciowych danych z blisko 5 lat używania kompa i rozkminienia jak zabezpieczyć te przydatne :P

Dzięki :)
czy to jest proste i szybkie i czy należy najpierw zassać z appstore kapitana :)


@neo_vir: proste i szybkie, trzeba miec zassanego kapitana + pendriva gotowego do wymazania.
Dodatkow zrob backup. No i tyle.