Wpis z mikrobloga

@tommylodz: Lądowało CIA? Lądowało a że Lepper nie miał pełnej wiedzy tylko szczątkowe informacje to inna rzecz, wiedział że byli i nie bał się tego powiedzieć mimo braku namacalnych dowodów, ja kisnę z ludzi którzy są ignorantami, nie dostrzegają całości #!$%@?ąc się z detalami a wiadomo że mając władzę nie problem zatuszować to czy owo przed pelikanami co łykają propagandę jak niedzielny rosołek
@tommylodz: idź zarabiać #60groszyzawpis gdzieś indziej, ten wpis ma charakter humorystyczny, Endrju wiedział że dzwonią tylko nie do końca wiedział w którym kościele bo nie zgadzał się na układziki i do wszystkiego go nie dopuścili, bądź sobie ignorantem i dalej wielb ludzi co Ci emeryturę #!$%@? mimochodem żeby kupić posadkę dla Donka
@burcadbadeed: nie zarabiam na wpisach, po prostu nie lubię ludzi, którzy najpierw rzucają tezę a potem dorabiają do niej fakty na podstawie domysłów. Jeszcze gorzej jak obiecują przytoczenie cytatu a tego nie robią. Jeden typ tu na wykopie powiedział "sprawdzam" i się ośmieszyłeś. Na tej zasadzie mogę stworzyć tezę że kosmici wyładowali ci w dupie i nawet mam wypowiedź komandora ufo :-)
Nie chce mi się szukać cytatów dla Ciebie bo i tak je zanegujesz, propaganda Swetru już na Ciebie działa i już Cię nie przekonam, pisałem dla ludzi o otwartych umysłach którzy potrafią kojarzyć fakty i ogarniają całość a nie wyrywki. Lądowali? Lądowali i Andrzej miał rację (chcesz to sobie szukaj pełno tego). Mówił że przyjdzie Balcerowicz z Petru - mówił. Przyszedł? Przyszedł a jak dla Ciebie to mało to poczekaj jak na
@burcadbadeed: serio dla Ciebie nie ma różnicy miedzy tym, że mieli lądować wolni Talibowie(z własnej, nieprzymuszonej woli) po wąglik a tym, źe lądowały samoloty jakby nie patrzeć naszego sojusznika?
Jeśli nie ma, to się lecz