Wpis z mikrobloga

można sobie czasem pożartować, powiedzieć coś seksistowskiego dla śmiechu do dziewczyny czy koleżanki, ale poziom mizoginii na wykopie przekracza wszelkie granice. najlepsze, że banda stulejarzy tutaj serio myśli o kobietach jak o czymś gorszym. zakompleksione bydło, które w większości wygląda jak pic rel
#mizoginia #logikarozowychpaskow #bekazpodludzi
Imfromalaska - można sobie czasem pożartować, powiedzieć coś seksistowskiego dla śmie...

źródło: comment_DXv4kb0K7fRDIiK3llmz75IKbnjYaar3.jpg

Pobierz
  • 129
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

awantury z d--y/problemy o byle co, po kilku latach związku, po czym zerwanie i juz po tygodniu bycie z innym


@pqp_1: Lol, myślisz, że faceci nie odstawiają podobnych szopek? Że nie spotykają się z dziewczynami wmawiając im, że to już na całe życie, byle zaliczyć, a potem do następnej? Że nie zdradzają albo nie kończą nagle wieloletnich związków bez powodu (tzn. powodem jest na przykład młodsza dziewczyna, która lepiej robi
  • Odpowiedz
Przecież na wykopie jest większość* facetów, którzy są wysportowani, mają świetne pasje, cudownie płatną pracę, mnóstwo przyjaciół, potrafią ugotować wszystkie potrawy świata, potrafią zrobić wszystko, co dotyczy domu... Jednocześnie prawie wszystkie kobiety tutaj to sprzedajne szmaty, które tylko wydawałyby cudzy hajs, do pracy się nie wezmą, piją wino i jedzą lody 24/7, do niczego się nie nadają, ciągle mają pms i drą ryja bo hormony... To jest norma przecież.

  • Odpowiedz
jak masz normalny zwiazek, to rozstajesz sie jak czlowiek


@Im_from_alaska: Gościu przeglądałem od dawna twoje wpisy i komentarze, bo się wydajesz być jednym z normalniejszych mirków i w tym wypadku również się z tobą zgadzam. Tu spore grono ludzi za bardzo żyje Internetem i gdy coś im się przydarzy w życiu to pierwsze co robią? Lecą na mirko opisać sytuację. Nie wspominam o tym, że tu jest spora część niebieskich,
  • Odpowiedz
@Im_from_alaska: do czasu aż cie któraś laska zdradzi/zostawi dla innego z dnia na dzień i przyjdziesz się tu wypłakać - bo takich historii na mirko jest pełno, a ty uważasz coś takiego chyba za normalne


@pqp_1: tak to jest jak sie zaczynasz umawiac z pierwsza lepsza bo zwrocila na ciebie uwage i od razu jęzor do pasa, a pozniej macie k---a w wieku dwudziestu paru lat ogromny bagaz
  • Odpowiedz
na wykopie jakiś % pluje nienawiścią na kobiety

miej z tym problem

pluj nienawiścią na STULEJARZY WYGLĄDACIE JAK TEN GRUBAS Z OBRAZKA


czy to n----------e mózgowe? nie, to kolejny prowokacyjny wpis @Im_from_alaska a ja znów dałem się złapać.
  • Odpowiedz
@wiecejnizjednozwierze: nie trafiłaś ani trochę, ten iOS tłumaczy twój brak rozumu ale wszystkiego iOS em tłumaczyć się nie da


@pqp_1: matko boska xDDDD gdy nie masz argumentow w dyskusji pocisnij po systemie operacyjnym xDDD piekne k---a zobrazowanie s----------a umyslowego na wypoku, nic w zyciu nie osiagniesz czlowieku z takim podejsciem do swiata
  • Odpowiedz
@Im_from_alaska: Najlepsi to są tacy, którzy ubierają swoje (wysnute na podstawie historii wyczytanych w internecie) teorie w pseudonaukowy bełkot.
"Przecież amerykańscy naukowcy w badaniu pod kierownictwem doktora Stuleeya udowodnili, że kobiety to k---y. O tu mamy wykres jak to wygląda w slumsach, na próbie 15 osób. Hehe a baby się denerwujo, że ktoś rozszyfrował ich gierki i manipulacje xD Słuchajcie mnie mireczki, jestem pieprzonym 11/10, rucham co tydzień inną, ale
  • Odpowiedz