Wpis z mikrobloga

można sobie czasem pożartować, powiedzieć coś seksistowskiego dla śmiechu do dziewczyny czy koleżanki, ale poziom mizoginii na wykopie przekracza wszelkie granice. najlepsze, że banda stulejarzy tutaj serio myśli o kobietach jak o czymś gorszym. zakompleksione bydło, które w większości wygląda jak pic rel
#mizoginia #logikarozowychpaskow #bekazpodludzi
Imfromalaska - można sobie czasem pożartować, powiedzieć coś seksistowskiego dla śmie...

źródło: comment_DXv4kb0K7fRDIiK3llmz75IKbnjYaar3.jpg

Pobierz
  • 129
  • Odpowiedz
@Im_from_alaska: Naprawdę ktoś chce brać opinie nt. kobiet z miejsca, w którym stulejarze spuszczają się nad wpisami dwóch debili o treści "dzisiaj wyruchałem Azjatkę, którą poznałem wczoraj w klubie"? xDDD Już #!$%@? forum Minecrafta jest pod tym względem lepsze :D
  • Odpowiedz
@Im_from_alaska: @Mirabelkowa Samica człowieka jest podczłowiekiem z samej definicji. Weźmy słowo "Man", brzmi dumnie prawda? Oznacza ono człowieka - mężczyznę. Z drugiej strony mamy słowo "woman". Co znaczy to słowo? Skąd wziął się przedrostek "wo"? Odpowiedź odnajdujemy w pierwszym lepszym słowniku etymologicznym. woman - a compound of "wife" and Man - "human being". Słowo "woman" jest więc połączeniem (rzeczą z samego założenia niedoskonałą) słowa "wife" ze słowem Mężczyzna -
  • Odpowiedz
@semen_sample: Nie "wifa" dawniej, a "wif" - czyli dosłownie "kobieta", "żona". Studiowałam ten bełkot przez kilka lat, wiem co mówię.
Poza tym smutne jest to, że według ciebie kobieta jest podczłowiekiem ze względu na definicję - i to nieprawidłową, i że słowo albo jego historia mają stricte definiować byt człowieka przez znaczenie prefiksu (błędnego).

  • Odpowiedz
@Im_from_alaska: Po pierwsze - popieram pogląd. Samców Alfa tu masa...
Po drugie - nie rozumiem tego najazdu na użyte słownictwo. Przyznam się, że nie znałem terminu mizoginia, więc po prostu wrzuciłem go w google i jestem Ci wdzięczny, bo poznałem nowe słowo. Koniec kropka, po co naród ślinę traci.... Pozdro.
  • Odpowiedz