Wpis z mikrobloga

Witam Mirków i Mirabelki. Chciałem się pochwalić zakupem na #aliexpress Jako, że ceny u majfriendów są niskie, zaryzykowałem i kupiłem koszulkę na siłownię. W czym tkwiło ryzyko? Ano prócz wyrzuconej kasy do kosza, jakość wykonania mogła grozić tym, że materiał użyty do wykonania koszulki, czyli poliester mógł powodować pocenie się od samego patrzenia się na nią ( ͡° ͜ʖ ͡°) O dziwo, nic takiego się nie działo - komfort podczas ćwiczenia zachowany i prócz pocenia się z samego wysiłku, żadnych wad nie zauważyłem. Wykonanie, czyli szwy i nadruk - OK. Przesyłka do Polski oczywiście za darmo, a koszt zakupu ok. 30zł. Czy warto? Uważam, że tak i chyba kupię sobie jeszcze jedną. Mam porównanie do TRECA za 80zł i H&M za 25zł (w przecenie). Jakiś fundamentalnych różnic nie zauważyłem. Niestety nie miałem porównania do Under Armour, ale jak ktoś marzy o koszulce z nadrukiem superbohaterskim ( ͡° ͜ʖ ͡°) zamiast wywalać 250zł za UA, niech wcześniej sprawdzi Ali. W komentarzu koszulki w przybliżeniu.

http://www.aliexpress.com/item/NEW-2015-Marvel-Captain-America-2-Super-Hero-lycra-compression-tights-sport-T-shirt-Men-fitness/32231510301.html

#mikrokoksy #silownia
Pobierz
źródło: comment_FnjXzkhdWKhQa22fe0yA9HL3ahBVPxu5.jpg
  • 18
@wodzu85: Mógłbyś zmierzyć swoją i porównać z tabelką rozmiarów podaną na aukcji. Dobieranie pod wzrost czy po samym rozmiarze L,XL itp mnie irytuje, bo każdy ma inna budowę. Na jednym będzie wisieć, a drugiego opinać jak kondom fiuta dlatego lubię mieć wszystko pomierzone.
@wodzu85: Spoko koszulki, też mam taką L z innym motywem - nawet chyba od tego samego sprzedawcy. Mogłaby być nieco dłuższa, ale da się ćwiczyć. Chociaż chyba lepiej sobie wziąć rozmiar większą niż wychodzi z ich tabeli rozmiarów. W porównaniu do wspomnianej przez Ciebie koszulki z H&M i z Magnuma wypada całkiem spoko.