Wpis z mikrobloga

@totti10: akurat tutaj trafił w sedno, chociaż jest zawoalowanym fanbojem Grosickiego. Grosicki ma najgorsze dośrodkowania na świecie, mimo to biegnie do do linii i dośrodkowuje, przeważnie jak nikogo nie ma w polu karnym...
@first: najgorsze dośrodkowania na świecie? A kto wyłożył zajebistą piłkę Lewandowskiemu w ostatnim meczu z niemcami? Peszko????
Już nie przesadzaj, że jest taki zły, przynajmniej bierze ciężar gry, przenosi do przodu, potrafi ładnie się uwolnić i wygrać 1v1. Obrońcy zawsze mają duży problem z pilnowaniem go, przez co nieco odciąża napastników.
Nie jest jakiś mega dobry, ale wolałbyś Sławomira P. lub niedoświadczonego Kapustke? Póki co nie ma wyraźnego zastępstwa dla Kamila.
Ja go wcześniej nie słyszałem, ale uprzedzony przez wykopków wsłuchiwałem się i jak dla mnie naprawdę dobrze i zazwyczaj celnie komentował, trochę na siłę próbują go wyśmiewać jak dla mnie, tak samo hejt na Mączyńskiego, jednego z najlepszych na boisku wczoraj.
@Mam_na_imie_czosnek: raz na milion to i ja Ci wrzucę tak, że Neuer nie miałby szans. On jest pod tym względem tragiczny, jeden z najgorszych na świecie. Kapustka to raczej nie gra skrzydłowego ;), na tę chwilę powinien grać Grosicki, ale ograniczać swe dośrodkowania do minimum i podawać do najbliższego, bo w robieniu wiatru jest niezły. To tak jakbym napisał, że jakaś knajpa serwuje beznadziejne pierogi, a Ty byś mi pisał, że