Wpis z mikrobloga

@TheSjz3: Nie czaję skąd sie bierze taka nienawiść do polskości i polskiej historii wśród takich osób. Skąd żydzi wzięli sie w Polsce? Bo wygnano ich z zachodniej Europy, a tutaj znaleźli schronienie i lepiej czy gorzej żyli i pracowali. Z tego co mi wiadomo to tylko w Polsce groziła śmierć za pomoc żydom w czasie wojny, a to wśród polaków znalazło sie najwięcej "sprawiedliwych wśród narodów świata". Jasne, że nie wszyscy
@x-ray: Historycznie polska lewica wywodzi się od zagranicznego - czerwonego (potem sowieckiego ) bolszewizmu. Były w Polsce grupy komunistyczne typowo polskie ale 2 wojna światowa trochę namieszala. Dlatego polska lewica przesiaknela myślą zagraniczna, z przyczyn politycznych ta myśl była antypolska . I mamy tego efekty w myśleniu lewicy do dziś.
Choć jest też pewien kontrast bo mimo tego to za SLD weszliśmy do NATO chociażby. Choć mam wrażenie ze w latach
@dzieju41: Moim zdaniem dokładnie tyle, że Nasz Uciśniony Naród znajdował się w historii czasem po drugiej stronie, stronie oprawcy i powinno się to uwzględniać, w historii, którą opowiadamy. A z tym ciężko polemizować. Czy jeśli nie można z czymś polemizować to trzeba przekręcić to w idiotyzm traktując wypowiedź na dosłownym poziomie?
@tytanos: możemy o tym porozmawiać, żydzi mordowali Polaków, a Polacy żydów i gdzie jest problem? #!$%@? mnie tylko to, że nie ma w historii ani jednego słowa o tym, że Polacy też narodem świętym nie byli. I potem powstają takie nacjonalistyczne prawaki z wykopu.

A najwięcej problemów widzą właśnie prawaki, które zalewają wykop gówno znaleziskami o imigrantach, którzy #!$%@?ą z tego kraju przy najbliższej możliwej okazji. I trzeba tysiąc razy to