Wpis z mikrobloga

Mircy, ale mnie alior bank #!$%@?ł. Miałem tam konto od roku, co miesiąc wypłata >3tys, czasem 2x tyle. Ostatnio zdarzały się sytuacje, że znikały z konta kwoty - po około 20 czy 30zł, w banku dowiedziałem się, że nie tak mi pracodawca wypisał przelew, w zwiazku z czym naliczyli sobie opłatę za konto, za wypłatę z bankomatów i #!$%@? wie co jeszcze i po złożeniu reklamacji zwrócili pieniądze. Wszystko byłoby okej, że w tym miesiącu tak samo. Pieniądze wpłynęły na konto, zadzwoniłem zgłosić reklamację, po tygodniu nic. Idę wczoraj do banku - zamknąć konto, pracownica prawie z łzami w oczach powiedziała, że załatwi sprawę i tego samego dnia zadzwoni. I co? I gówno, nie zadzwoniła. Dziś zamknąłem tam konto i szukam trochę uczciwszego banku, bo to kpina, żebym co miesiąc walczył o swoje pieniądze.


#zalesie, #banki #aliorbank #gorzkiezale
  • 12
@optoizolator: To niewiele ma dobry cashback. Aliorek pewnie też niedługo utnie, znając życie. Sam mam m.in. Rozsądne i póki co mi płacą (grosze bo grosze, ale coś tam za zakupy dostaję). Na firmówce (Idea Bank) za przelew do ZUS dostaję 50 PLN. Oba konta za free.
@optoizolator: szkoda, że nie zalapales sie na promocje "Pieniadze Cie lubia" w BPH. Daja 3% gdziekolwiek karta placisz. Ale tylko tym co zalapali sie na promocje.
Polecam blogi typu Bankobranie, Wyjadacze Wisienek. Znajdziesz tam mase kont z promocjami i moneybackami