Wpis z mikrobloga

Córka chodzi do 5 klasy, ostatnio dostała 3kę z matematyki z testu, mówię jej przynieś taki test bo chcę wiedzieć co źle robisz - nie mogę bo Pani nie pozwala zabrać, to jej powiedziałem, żeby zrobiła zdjęcie tego testu. Dziś dostała kolejny z taką samą oceną, mówię dawaj zdjęcie a ona na to "pani powiedziała, że nie można robić bo to są prawa autorskie" .... no #!$%@? idę na dyżur zrobić mały dym #szkola #podbaza #gorzkiezale
  • 10
  • Odpowiedz
Córka chodzi do 5 klasy, ostatnio dostała 3kę z matematyki z testu, mówię jej przynieś taki test bo chcę wiedzieć co źle robisz - nie mogę bo Pani nie pozwala zabrać, to jej powiedziałem, żeby zrobiła zdjęcie tego testu. Dziś dostała kolejny z taką samą oceną, mówię dawaj zdjęcie a ona na to "pani powiedziała, że nie można robić bo to są prawa autorskie" .... no #!$%@? idę na dyżur zrobić mały
  • Odpowiedz
@debenek: A córka sama nie może zobaczyć i napisać co źle zrobiła? Sprawdzian to dokument potwierdzający pracę ucznia, którą nauczyciel ma obowiązek trzymać (w szczególności sprawdziany semestralne).
A prawa autorskie - pewnie nauczycielce chodziło o ułożone zadania, prawdopodobnie co rocznik daje ten sam sprawdzian. :P
  • Odpowiedz