Wpis z mikrobloga

#pamietnikmarka 19 grudnia 2000 r.

* oznaczyłem charakterystyczne ksywy

Chodzę i się denerwuję. A to z tego powodu, że brakuje mi pewnej osoby, z którą mógłbym sobie pogadać. Brakuje mi miłości, chcę kochać i być kochanym. To nie to samo co miłość rodzicielska. Podoba mi się wiele dziewczyn, ale jestem zbyt nieśmiały aby z nimi zagadać, po prostu nie wiem jak to zrobić. Podoba mi się np. Justyna zza baru, T* pewnie z nią przyjdzie na moją osiemnastkę. Karolina też jest nie zła, ale jest trochę dziwaczna i nie wiem czy ma chłopaka.

Jest godzina 19.15. Siedzę w pokoju, słuchając muzyki. Czuję się strasznie samotny. To jest coś strasznego. Nie dzwonię do Magdy, ona do mnie też nie dzwoni. Kurcze, jak ja ją kocham.

Kurcze, program się spieprzył i nie mogę odczytać zapisków z poprzedniego dnia. Dzisiaj jest 19 grudnia 2000 r. godz. 16.45. K* ma dzisiaj urodziny (chyba). Zaraz zadzwonię złożyć jej życzenia. Bardzo ją lubię. Kiedyś nawet myślałem, że się w niej zakochałem (to było latem po ukończeniu podstawówki). Co teraz czuję? Dobre pytanie. Czuję się samotny (bo jestem sam), odrzucony, niepotrzebny, oszukany przez Boga (czy ktoś taki w ogóle istnieje?). Mimo to nie czuję się aż tak źle żebym musiał popełniać s---------o. Czuję się normalnie, bo tak zwykle się czuję. Ktoś dzwoni - może MAGDALENKA? Nie... A już miałem nadzieję, ale ona nigdy nie dzwoni. Piszę masło maślane. Musisz czytelniku mi wybaczyć. Tym czytelnikiem będę ja lub Magdalenka ewentualnie Karolina lub inny niewiadomy mi, bliski przyjaciel.


Nie mam pieniędzy na nic. Nie kupuję fajek, bo mnie nie stać, a po drugie rzucam palenie. Prawdopodobnie nie kupię też prezentu Magdalence na święta a Karolinie na 8nastkę. Mamona - tylko to się liczy w dzisiejszym, p-------m świecie, gdzie miłość schodzi na drugi plan. P--------e... Kończę. Może coś jeszcze dopiszę wieczorem.

#nostalgia #2000 #millennium #smutnazaba #milosc

Wołam plusujących poprzedni wpis: @NieNajgorzej, @mamnatopapiery, @ama_tor, @john118, @dzieju41, @unknown_stranger, @RokitaJan, @magicznakraina, @Enid, @PerfectEquilibrium, @lopezloo, @MarianKolasa, @mamamikazala, @brakujacychromoson, @Twinkle, @jankotron, @Latch, @krol_bolu, @mamnatopapiery, @gorzka
marek_antoniusz - #pamietnikmarka 19 grudnia 2000 r.

* oznaczyłem charakterystyczn...

źródło: comment_jnYldVunMiwEBf9jVuBSKYasTZguRJvm.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@marek_antoniusz: Też piszę pamiętnik i bardzo fajnie czyta się wpisy sprzed kilku lat, można się wiele o sobie dowiedzieć i spojrzeć chłodno, z dystansu. Czasami jest to bardzo pomocne.
  • Odpowiedz