Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Tak samo, jeżeli kobieta lubi przygodny seks nazywana jest dziwką, a facet w tej samej sytuacji jest samcem alfa. Podwójne standardy, tego nie ominiesz.


@Kidult:
W przypadku seksu to naturalne - to kobiety zachodzą w ciążę, więc to one zostają z dzieckiem. Stąd będą szukać najlepszego dostępnego partnera (hipergamia), więc nie będą tego robić z kim popadnie (jeśli będą, oznacza to ich niski status). Faceci nie zachodzą w ciążę, więc z
Tak samo, jeżeli kobieta lubi przygodny seks nazywana jest dziwką, a facet w tej samej sytuacji jest samcem alfa. Podwójne standardy, tego nie ominiesz.


@Kidult: Jeden z moich eks powtarzał zawsze, że faceci to idioci, bo z jednej strony chcą mieć jak najwięcej seksu najlepiej z jak największą ilością partnerek, a jednocześnie sami robią co w ich mocy, żeby zniechęcić kobiety do uprawiania seksu. A potem jeszcze marudzą, że trzeba się
@janeeyrie: Ty lepiej napisz książkę o swoich ex w formie "pokolenia Ikeii" czyli lekko, troche wulgarnie, idealnie dla nastolatek, które dopiero przeczytały Greya. Wróżę sukces, zwłaszcza, że sporo tekstów masz już gotowych. Dodaj troche lania wody, jakieś fikcyjne postacie, troche zdrad, romansów, może nawet śmierć. Po czym zgłaszasz się do wydawnictwa, które wydało w/w książkę i trzepiesz kaskę ;)
@nokio: Hehe, a wiesz że pracuję nad książką, wprawdzie na nieco inny temat i opartą raczej na archetypach niż prawdziwych postaciach, ale pewnie byś się nie rozczarował. ;)

P.S. Wulgarnie na pewno nie będzie, bo wulgaryzmów nie cierpię, nic mnie bardziej nie wkurza, niż wulgaryzmy w KSIĄŻKACH. No kurczę, po to jest chyba literatura, żeby odpocząć od szlamu, z którym mamy do czynienia w życiu codziennym?
@janeeyrie: Miałem nosa ;) Trochę masz rację, w końcu pisałem o ewentualnych odbiorcach żądnych tabu. Nie wiem po co jest literatura, chyba po to żeby na chwilę przenieść się w inny świat. Faktycznie, po dwóch tygodniach wakacji ze znajomymi mam ochotę na coś niewulgarnego ale biorąc pod uwagę kogoś kto siedzi w piwnicy to pewnie będzie chciał trochę pikanterii żeby wyobraźnia miała co robić. Z resztą, nie znam się, to Ty