Wpis z mikrobloga

K---a nie wierzę. Do pokoju obok w #akademik wprowadziły się jakieś #rozowepaski, przyjechały z rodzicami. Oczywiście nie przyszły się przedstawić, bo wiadomo - po co to robić takie rzeczy?

Później minąłem się z panem tatą w łazience. Porozmawialiśmy czy, hehehe, w akademiku to tylko imprezy, czy można też się uczyć.

Przed chwilą przyszedł do mnie pan tata spytać o gniazdka do internetu. Czaicie? Studentki, sąsiadki wysłały tatę, żeby spytać sąsiada o internet. DWUDZIESTOLETNIE DZIEWCZYNY, TATĘ.

To będzie dobry rok.

#studbaza #studia
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PsotnyWiatr: jak mieszkałem na stancji na 1 roku to dzieliłem chatę z laską po studiach, 24-25 lat, pewnego dnia wpadły do niej koleżanki i nie miały czym wina otworzyć to mnie się spytała czy pójdę do sąsiadów korkociąg pożyczyć #facepalm
  • Odpowiedz
@PsotnyWiatr: miesiąc, dwa i się zaczną pruć ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak starzy za krótko smycz trzymali, to teraz im od przesytu wolności odbije. oczywiście nie musi tak być na 100%, ale w wielu przypadkach ta reguła się sprawdza
  • Odpowiedz
@PsotnyWiatr: patrz 4 lata mieszkałem w akademcu i nigdy nie wpadłem na pomysl żeby przedstawić się pierwszego dnia komus z poza mojego pokoju, tym bardziej ze wszyscy zwykle na raz się wprowadzają i co roku maja inny pokoj
  • Odpowiedz