Wpis z mikrobloga

#!$%@? nie wierzę. Do pokoju obok w #akademik wprowadziły się jakieś #rozowepaski, przyjechały z rodzicami. Oczywiście nie przyszły się przedstawić, bo wiadomo - po co to robić takie rzeczy?

Później minąłem się z panem tatą w łazience. Porozmawialiśmy czy, hehehe, w akademiku to tylko imprezy, czy można też się uczyć.

Przed chwilą przyszedł do mnie pan tata spytać o gniazdka do internetu. Czaicie? Studentki, sąsiadki wysłały tatę, żeby spytać sąsiada o internet. DWUDZIESTOLETNIE DZIEWCZYNY, TATĘ.

To będzie dobry rok.

#studbaza #studia
  • 71
  • Odpowiedz
@PsotnyWiatr: Nawet nie wiesz, jak mnie #!$%@?ło, jak pracowałem przy utrzymaniu sieci komputerowej na prywatnej uczelni xD

Przychodzi koleś z mamą się zapisać na studia, ona za niego wszystko odpowiada i wypełnia, on stoi jak ta niemota, a ja se grzebię przy komputerach i gadam z pracownicami rektoratu będąc młodszym od kolesia xD
  • Odpowiedz
@PsotnyWiatr: u koleżanki w firmie przy każdej rekrutacji na stanowiska stolarzy lub pomocników zdarza się chociaż jeden niebieskipasek lvl 35 lub wyżej, ktory przychodzi z mamą. To Pani Mama mówi, czego syn szuka i jaki z niego doskonały materiał na pracownika xD
  • Odpowiedz
@PsotnyWiatr: też niestety znam taką niemotę. Koleś jakoś zdał maturę, dostał się na gównostudia, a w wakacje przed nimi zatrudnił się w McDonald. Wszystko fajnie, do czasu aż któregoś dnia zniknęły mu buty. Typek zamiast sam to załatwić, to zadzwonił do mamy. Ta oczywiście przyjechała i w imieniu synka zrobiła awanturę kierownikowi ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@PsotnyWiatr:
­>­dziwienie się że 19-letnie pachnące loszki nie mają ochoty konwersować ze spoconym, pryszczatym, tłustym kucem w polarze i wolą wysłużyć się tate januszem
xD fajnie masz na chacie
  • Odpowiedz
@Kansas: polecam więcej dystansu ;) szczególnie, że przywołana sytuacja jest śmieszna i nie ma żadnej okoliczności łagodzącej moją drwinę. Ewentualnie mnie podpuszczasz, jak to zazwyczaj w internetach bywa xD
  • Odpowiedz