Wpis z mikrobloga

@Dextrofan: nikt nie udaje że jest to sport ciekawy do oglądania, władze kolarstwa doskonale zdają sobie z tego sprawę i próbują uatrakcyjniać relacje z wyścigów żeby przyciągnąć nowych widzów. Ci którzy już oglądają w jakiś sposób kochają ten sport i np ja nie jestem w stanie oglądać żużla czy piłki nożnej dłużej niż kilka minut bo dla mnie to jest nudne, a kolarstwo mimo wszystko nie. Każdy postrzega dany sport w
Gdzies tam peleton i tez draluje, zero dramaturgii, rywalizacji jakiejs na biezaco


@Dextrofan: Jest mnóstwo dramaturgii i sporo rywalizacji, ale trzeba wiedzieć, kiedy się tego spodziewać i w jaki sposób to oglądać.

Często jest tak, że w tym sporcie dzieje się dużo, ale osoba niezbyt zorientowana w temacie tego nie widzi, bo nie rozumie pewnych niuansów, pewnych szczegółów, które są kluczowe dla wyścigu.

Zresztą, cholera, jedni oglądają anime, inni zbierają kasztany,
@iroos:

@rooger:
Tak napisalem do was itd a potem sobie przypomnialem ze sam jaram sie rajdami samochodowymi. Tylko tutaj dochodzi jeszcze mechanika, sprzet itd. Ale juz same wyscigi sa podobne.
I tak jak pisalem wyzej, nie chce i nie hejtuje. Poprostu chcialem uslyszec powody dla ktorych kogos to pasjonuje :).
Pozdrawiam ze slonecznych kaszub :))