Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko203
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

455

Zieloni chcą zerwania umowy na budowę elektrowni jądrowej? Co na to Tusk?

Pokaż treści 18+

Zieloni chcą zerwania umowy na budowę elektrowni jądrowej? Co na to Tusk?

Musimy się dowiedzieć, na ile ona jest wiążąca i jakie kary grożą nam za jej zerwanie" powiedziała Urszula Zielińska, poseł Koalicji Obywatelskiej z Zielonych oraz kandydatka do Sejmu z Warszawy z 2. miejsca na listach KO.

dziki_bydlak
dziki_bydlak
z
energetyka24.com
dodany: 03.10.2023, 08:29:47
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    energetyka
  • #
    atom
  • #
    gospodarka
  • 168
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (4)

Skrajna lewica to czyste zło - obudźcie się zanim będzie za późno
brightit
z pl.wikipedia.org
  • 51
Chce zakazu spalinówek szybciej niż w 2035 roku
tmtm
z fakt.pl
  • 41

Komentarze (168)

najlepsze

B.....n
konto usunięte 03.10.2023, 08:31:28 via Wykop
  • 220
Człończe-aktywiszcze (XD) też jest chyba z tych Zielonych, czyli pomalowanych czerwonych. PO sobie w stopę strzela, idąc do wyborów z tymi odklejeńcami.
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Komisja
Komisja
03.10.2023, 09:26:32 via Wykop
  • 63
@BardzoDobryLogin:
Komisja - @BardzoDobryLogin:

źródło: F5QjHvxWYAAAHLq

Pobierz
  • Odpowiedz
skrajnie-umiarkowany
skrajnie-umiarkowany
skrajnie-umiarkowany
03.10.2023, 09:34:41 via Wykop
  • 90
@BardzoDobryLogin: To "aktywiszcze" uważa że do pełnego bezpieczeństwa energetycznego Polski wystarczą słońce i biogazownie, czyli pierdy krów. Szaleństwo
skrajnie-umiarkowany - @BardzoDobryLogin: To "aktywiszcze" uważa że do pełnego bezpie...
  • Odpowiedz
DEATH_INTJ
DEATH_INTJ
03.10.2023, 08:42:14 via Wykop
  • 174
wszystko co dotyczy elektrowni jadrowych powinno byc pod specjalna ochrona wojska wlacznie ze strzelaniem do aktywistow probujacych blokowac place budowy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

8kiwi
8kiwi
8kiwi
03.10.2023, 09:41:03 via Wykop
  • 11
@DEATH_INTJ: w kraju nie z dykty wystarczy egzekwować prawo, nie ma potrzeby do wszystkie powoływać specjalnych organizacji
  • Odpowiedz
o.....8
o.....8
konto usunięte 03.10.2023, 09:48:36 via Wykop
  • 2
@DEATH_INTJ: To skończy się jak z fregatą czy co tam budowali
  • Odpowiedz
MirekStarowykopowy
MirekStarowykopowy
03.10.2023, 09:03:40 via Wykop
  • 142
Jak można być antyatomowym zielonym? Przecież to jakaś aberracja jest. xD
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

chix
chix
03.10.2023, 09:34:25 via Wykop
  • 75
@MirekStarowykopowy: tak jak Greenpeace zostali przekupieni przez lobby gazowe i naftowe
  • Odpowiedz
B.....n
konto usunięte 03.10.2023, 09:34:32 via Wykop
  • 53
@MirekStarowykopowy: Nie, jeśli się popiera politykę energetyczną Federacji Rosyjskiej dla której rozwój energetyki jądrowej jest zagrożeniem, a jak powszechnie wiadomo - zieloni, ekolodzy i inni aktywiści (najmocniej przepraszam - aktywiszcza) od dziesięcioleci realizują politykę dziwnym losu zrządzeniem zbieżną z tą rosyjską. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
t_e_o_m_o
t_e_o_m_o
03.10.2023, 09:05:44 via Wykop
  • 106
Śmiejecie się z tego "fur deutschland", ale prawda jest taka że jak Tusk dojdzie do władzy to w zakresie energetyki jądrowej zrobi to co każą mu Niemcy. Czyli uwali budowę elektrowni jądrowej.
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ocynkowanyodpornynahejt
ocynkowanyodpornynahejt
03.10.2023, 09:13:29 via Wykop
  • 66
@t_e_o_m_o: pamiętam jak 500+ było najważniejsze na wykopie, za wszystkie winy świata odpowiadało 500+. Od kiedy Tusk powiedział, że chce 800+ to już nie ma znaczenia. Później elektrownia atomowa była najważniejsza, teraz chyba każdy zdaje sobie sprawę co z nią będzie jak wygra Tusk.
  • Odpowiedz
ZenonZenonowski
ZenonZenonowski
03.10.2023, 09:31:17 via Wykop
  • 27
@t_e_o_m_o: to jest jak w banku
  • Odpowiedz
tmtm
tmtm
tmtm
03.10.2023, 09:04:39 via Wykop
  • 63
Musi ta pani być kimś ważnym w partii. W pierwszym rzędzie szła na marszu w niedzielę.
tmtm - Musi ta pani być kimś ważnym w partii. W pierwszym rzędzie szła na marszu w ni...

źródło: ZDQ5OGVhdSUwVzl0eRN4MHMPbS4_SnZmJBd1ZXleaHApGikuOg0oISFaYSAkHSolJkVhNzpHOzQ4Gjl2eQwzNyFZLj55DTcmNFFgcGdZPHBmAHtqMg5oIXwBdn5gRTt3NQNicWcKOSBlDHciN1hqZiw

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

gieroj777
gieroj777
03.10.2023, 12:44:09 via Wykop
  • 9
@tmtm: dwójka na liście u czaskoskiego. miejsce biorące. ona będzie poślinią a potem powie jak spurkini- sami mnie przecież wybraliście乁(⫑ᴥ⫒)ㄏ
  • Odpowiedz
g.....4
g.....4
konto usunięte 03.10.2023, 08:54:17 via Wykop
  • 57
Czemu nikt nie zakopuje z #neuropa? Czyżby trolle były jeszcze w szkole? :D
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

dziki_bydlak
dziki_bydlak
Autor
03.10.2023, 09:06:15 via Wykop
  • 43
@macz: neuropa w pracy? chyba na kanapie żyjąc z socjali
  • Odpowiedz
chix
chix
03.10.2023, 09:33:30 via Wykop
  • 27
@gundis24: ja wręcz wykopuję, atom to przyszłość a odwracając się od niego na rzecz gazu jest to jedynie na korzyść Rosji
  • Odpowiedz
Wokawonsky
Wokawonsky
03.10.2023, 09:19:11 via Wykop
  • 51
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

chix
chix
03.10.2023, 09:34:59 via Wykop
  • 12
@Wokawonsky: narzekać to łatwo ale w tym kraju jakakolwiek partia zdrowego rozsądku by była poniżej progu
  • Odpowiedz
saxs
saxs
03.10.2023, 14:45:37 via Wykop
  • 5
@Wokawonsky: dokładnie jak piszesz, im się wydaje że są elita, ludźmi oświeconymi którzy, jak mówią potrafią rządzić. I nic więcej. I niestety ale ludzie im wierzą. Pis tez nie jest idealny, wiele rzeczy mi się nie podoba, ale iść w głównym trendzie unii gdzie rządzą niemcy to najgorsza z opcji. Kto pozwolił niemcom rządzić całą unia? Rządza bo maja najwięcej kasy aby korumpować rządy i polityków. Nic nie mam do
  • Odpowiedz
w.....g
konto usunięte 03.10.2023, 08:35:21 via Android
  • 50
Tusk pewnie się zgadza, jak to Tusk. Urszulka wie jak poddymic, a debata już niedługo. Będzie grillowanko (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ChciwyASasin
ChciwyASasin
03.10.2023, 09:04:13 via Wykop
  • 40
@willyfog: Tusk powie, że na co nam elektrownia, skoro mają lepsze w Niemczech albo coś w tym stylu.
  • Odpowiedz
Cyslav
Cyslav
Cyslav
03.10.2023, 09:49:06 via Wykop
  • 13
@ChciwyASasin: Powie jak zwykle, że się nie opłaca i nie ma na to pieniędzy. Ale na panele, wiatraki i turbiny gazowe z Niemiec już się coś znajdzie.
  • Odpowiedz
Ishimura
Ishimura
03.10.2023, 08:53:05 via Wykop
  • 39
ciekawe skąd chce brać prąd w przyszłości ta zielona ropucha? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ChciwyASasin
ChciwyASasin
03.10.2023, 09:14:56 via Wykop
  • 51
@Ishimura: Nord Stream 3.
  • Odpowiedz
Naczelny_Cenzopapista
Naczelny_Cenzopapista
Naczelny_Cenzopapista
03.10.2023, 09:17:59 via Wykop
  • 49
@Ishimura: Kupować prąd z rosyjskiego gazu od Niemiec, po zawyżonych cenach oczywiście.
  • Odpowiedz
p.....7
p.....7
konto usunięte 03.10.2023, 09:36:47 via Wykop
  • 33
Tego wymaga od nas praworządność, aby nie mieć elektrowni atomowej, pomimo, że do około wszyscy mają, a we Francji 70% energii pochodzi z atomu.

Czego nie rozumiecie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

barnej-flinston
barnej-flinston
barnej-flinston
03.10.2023, 10:17:17 via Wykop
  • -14
@pdt_87: ale to jest wina Polaków że nie chcieli EJ, znalazła się banda debili(pokroju konfiarzy od 5g) i prostestowali w każdym typowanym pod EJ miejscu. Po dziś dzień wiedza Polaków to jest kpina, jesteśmy ciemnym narodem, aż w radio muszą puszczać "rodzinę atomickich" żeby coś do tych pustych zatkanych węglem łbów trafiło.
  • Odpowiedz
M.....e
M.....e
konto usunięte 03.10.2023, 10:30:01 via Wykop
  • 5
@pdt_87: Hans nie chce niezależnegoenergetycznie poliaka. Tusk musi pupke wystawić hansowi by mu dobrze zrobic i upodlić Polske #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 7
  • Strona 1 z 7
  • >

Hity

tygodnia

"Państwo w Państwie" broni jazdy po chodniku i atakuje "Konfiturę"
"Państwo w Państwie" broni jazdy po chodniku i atakuje "Konfiturę"
4091
BIAŁEK MICHAŁ poszukiwany przez polską policję
BIAŁEK MICHAŁ poszukiwany przez polską policję
3288
National Geographic i Fundacja Santander usunęły artykuły o Kornelii Wieczorek
National Geographic i Fundacja Santander usunęły artykuły o Kornelii Wieczorek
2867
Pracownia 3lab potwierdza, że aplikacja Kornelii Wieczorek nigdy nie powstała
2802
Polsat urządził publiczną szczujnię
Polsat urządził publiczną szczujnię
2899
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #wydarzenia
  • #ciekawostki
  • #prawo
  • #europa
  • #ekonomia
  • #gospodarka
  • #4konserwy
  • #heheszki
  • #swiat
  • #policja
  • #historia
  • #usa
  • #neuropa
  • #niemcy
  • #warszawa

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking