Wpis z mikrobloga

Kupiłem dziś statyw typu tripod - 165cm.
Pojechałem do FotoJokera - podobny, tylko że czarny i z inną nalepką firmy (bo to jest i tak ta sama konstrukcja, już znam te statywy bardzo dobrze, pewnie jedna fabryka w Chinach to produkuje i tylko zmieniają etykietę na życzenie klienta zamawiającego) - cena 150zł. WTF? Za to g---o? To plastikowo-metalowe g---o po wyprodukowaniu jest warte moim zdaniem 10zł. Idę obok do Media Markt - cena za identyczny 120zł. WTF x2. Pojechałem do lokalnego sklepu fotograficznego - cena 99zł, ale jakiś rabat miałem - więc 95zł. Na allegro idzie go wyhaczyć za 50-60zł. Ale nie miałem czasu, bo mój się trochę popsuł a potrzebuję go bez czekania na wysyłkę.
Wniosek? W galeriach handlowych zawyżają cenę kilkukrotnie. Tak działa wolny rynek.
#statywy #fotografia #statyw #cebuladeals
A.....o - Kupiłem dziś statyw typu tripod - 165cm. 
Pojechałem do FotoJokera - podob...

źródło: comment_AHXBRPfwGwXWMN5TWFxZE2nt7yxP9slh.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Axelio: Ja mam Slik Pro-DX330, tak widzę, że koło 260-270zł kosztuje najtaniej ale da się trafić za ok. 220zł - wiem, bo sam kupowałem go dwa razy za tę cenę. Jestem naprawdę zadowolony z niego, lekki stabilny, do lekkiej kamery spokojnie się nada bo nagrywałem na GoPro i było w porządku. Naprawdę kilka klas lepszy niż chińszczyzna za 100zł, którą wcześniej miałem.
  • Odpowiedz