Wpis z mikrobloga

Mircy, co sądzicie o aktualnie dostepnych tabletach do ~1300zł za używany. W domu mam laptopa ale nie zawsze chce mi się siedziec biurku. Chcialbym coś do domu co mógłbym używać z podobną funkcjonalnościa jak lapka ale np lezac na łóżku albo siedząc w fotelu. Najbardziej sklaniam się ku iPadowi Mini lub Air. Jestem trenerem personalnym, mini moglbym miec w miare pod reka i uzywac go tez w pracy (jest ladny i ludzie lubia Appla), air tez spoko ale wydaje mi sie troche za duzy. Co sądzicie? Polecacie jakies inne sprzeciki?

#apple #samsung #tablety #ios #android #pytanie #ktorylepszy #cowybrac #gadzety
  • 24
@Burthess:
ipad może być jak ci pasuje ekosystem. Porządne taby. Air nie jest wcale taki duży, przyzwyczaisz się po tygodniu
android może być jak ci pasuje kupa aplikacji i nie przeszkadza lekkie zamulanie. Za 1300 to jakieś porządne tablety kupisz, byle nie od szajsunga

windows ma dwa oblicza, jeżeli chodzi o ten kafelkowy to tam gówno jest, praktycznie zero aplikacji znanych z androida i ipada, no ale w zamian masz normalny
@PrinceAnon: tak w ogóle to dziwię się, że ktoś świadomie kupuje np. telefon tej firmy i dalej nie brnie w tę markę. przecież tego sprzętu nie da się używać w otoczeniu z innymi platformami. głupie zgrywanie zdjęć z tego na win7 to droga przez mękę. za to zazdroszczę użytkownikom appla aktualizacji i jednak wewnetrznej spójności producenta. chciałbym żeby ktoś w świecie androida zrobił taki sprzęt, z taką polityką aktualizacji. może nokia
@dwa_koty_kastrowane: telefon po podpięciu do win7 pozwala na zaimportowanie tylko części zdjęć (jakieś 1gb), pozostałe 8gb jest niedostępne, widoczne jedynie w telefonie. można je tylko z poziomu telefonu usuwać, żeby zrobić miejsce.