Wpis z mikrobloga

#seriale #fallingskies
Uwaga na spoilery!

Jestem po finalnym odcinku i uważam że jest to największe rozczarowanie całego serialu. Był to najgorszy i najsłabszy odcinek jaki wyprodukowali. Tak naprawdę można by zobaczyć 1, 2 sezon, kilka odcinków z 3ciego a potem 10 odcinek 5 sezonu i serial zakończony.
Espheni terroryzowało pół kosmosu i podbijało planety, wszystkie jedna po drugiej aż dotarli do ziemi (temat córki "bogini" pomijam, właściwie to ona wyglądała jak śniący z gothica także nie popisali się) gdzie rasa "wybrana" potrafiła się obronić i po 5 latach (liczę 1 sezon = 1 rok) pokonali obcych - i to nie dzięki sprytowi, przewadze czy czegokolwiek. Nie, wystarczyło rzucić świeczką w królową matkę aby wszystkie espheni i pełzacze poprostu eksplodowały. Nawet nie chciało im się zrobić jakiejś animacji jak umiera, podróbka Lexie umierała dłużej niż 5 razy większa królowa... Ciekawe jest też to że byli ws tanie pokonać bardziej zaawansowaną technologicznie rasę (mówię o Volmach oraz o wybitych prawie wszystkich rybach - ta co Toma uratowała a potem Anne).
Temat Anny to w ogóle kpina z widza, tak samo jak nawróconego Pope'a... Tomek dał dupy na całej linii, gdy Sara była w potrzebie i Pop'e prosił a wręcz błagał aby dał mu auto żeby ją uratować to nie bo są ważniejsze rzeczy a gdy przyszła odwrotna sytuacja i Tom miał do wyboru - albo pokonanie obcych albo obrona _swojej_ rodziny to ta zawsze była na pierwszym miejscu. Uważam, że Pop'e w tym przypadku miał rację i Tom powinien od niego za to dostać kulkę w łeb.
Ogólnie jestem rozczarowany zakończeniem, liczyłem na coś lepszego ( ͡° ʖ̯ ͡°)
qwelukasz - #seriale #fallingskies
Uwaga na spoilery!

Jestem po finalnym odcinku ...

źródło: comment_mWpogCtoGqo0SFJ5A8ladsPkemI6lbXk.jpg

Pobierz
  • 3
@qwelukasz: Serial od samego początku miał problemy z logiką i fabułą. Ogólnie 3 sezony dało się oglądać, ale w 4 zaczęli odjebywać jakieś strasznie głupie #!$%@? (hitlerjugend i inne takie). Obejrzałem do końca tylko dlatego, że skoro już tyle obejrzałem, a serial miał się kończyć, to gorzej już nie będzie. No cóż, mogło być i było