Wpis z mikrobloga

@Frank_Costello: Informacja nieprawdziwa. Zdjęcie w Polsce opublikował portal kresy.pl, który cytowały ukraińskie media... Zdementowane, bo separatyści opublikowali zdjęcia Motoroli kiedy on był na wczasach.
  • Odpowiedz
@Sir_Well_Endowed: Podobno był w Syrii na urlopie czy coś.
@Javer: Też niespecjalnie chce mi się w to wierzyć, tym bardziej, że kresy.pl to nie jest wiarygodne źródło. Ta informacja jest z wczoraj i widziałem już kilka podobnych na rosyjskich stronach więc wrzuciłem.
  • Odpowiedz
@Stefanescu: do wszystkiego trzeba podejść z dystansem. Tak samo jak ukraińskie dowództwo podawało, że w Donbasie jest rosyjska broń atomowa i czołgi T-14 Atmata ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Stefanescu:

Oni wszyscy są cały czas na wczasach.


To swoją drogą ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

@Jever: W takim razie przy okazji poszukam więcej informacji na ten temat i jeśli coś znajdę to tu wrzucę ;)
  • Odpowiedz
@Frank_Costello: Motorola... człowiek którego setki razy zabito lub złapano a dalej sobie wojuje i cieszy ryło. ( ͡ ͜ʖ ͡) Nie ma co liczyć że go tak szybko zabiją, przeżył czeczenie, przeżył donbass to i przeżyje syrie. Jak pojedzie na w czasy z ekipa z donbasu(przeszkoleni ludzie) no to powątpiewam w ciapki, owszem są tam ludzi którzy byli szkoleni przez spec siły USA, walczyli w
Satan696 - @Frank_Costello: Motorola... człowiek którego setki razy zabito lub złapan...
  • Odpowiedz
@bombastick: Motorola jeśli nie wiesz, jest doświadczonym żołnierzem po interwencji w Czeczenii i jak widać nikogo nie zabił a max to może ktoś nawalił w zbroje. W czym problem ? Współczujesz ruskim okupantom ? ( ͡º ͜ʖ͡º) #lewackalogika
  • Odpowiedz
@bombastick: No przeżył i dostał nagrodę za bycie dzielnym pacjentem. Żałujesz pewno że nie udało się go zastrzelić co ? Typowe dla takich jak ty, siejecie tylko nienawiść jak ci z ISIS.
  • Odpowiedz
@Satan696: widzę, że koledze zaczyna się syndrom Janusza udzielać, gdzie wyczułeś w moim wpisie żałość, oraz sianie nienawiści, poradzę ci to samo co ty Januszowi WEŹ LEKI BO ODLATUJESZ
  • Odpowiedz