Wpis z mikrobloga

Kilka dni temu stuknął mi rok treningów na siłowni, wiec czas na małe podsumowanie. Waga na początku przygody z siłownia wynosiła 64 kg. Dzisiaj rano waga pokazała 76 kg. Przez ten rok skupiałem sie tylko i wyłącznie na zwiększeniu wyniku w trójboju siłowym. Diety nie trzymałem w ogóle. Przez ten rok miałem kilka krótkich przerw kiedy nie trenowalem w ogóle. Na wszystko pracowałem od początku do końca sam, nie miałem żadnego trenera ktory by na mnie patrzył i przygotowywał mnie, klub jedynie umożliwiał mi starty w zawodach. Na początku wyniki siłowe wyglądały następująco: przysiad 60 kg x 3, wyciskanie leżąc 50 kg x 5, martwy ciąg 100 kg x 1. Dzisiaj wyglada to tak: przysiad 155 kg x 1, wyciskanie 92.5 kg x 1, martwy ciąg 180 kg x 1. Niedawno zaczalem tez trenować w sprzęcie do trójboju (koszula i taśmy na kolana), zrobiłem jeden trening w koszuli i jeden w taśmach. W koszuli wycisnalem 110 kg i przysiadłem 160 kg. Jak oceniacie mój progres? W styczniu startowałem na Mistrzostwach Śląska w Trójboju Siłowym Klasycznym, w czerwcu na Mistrzostwach Polski.W październiku mam kolejne zawody w trójboju klasycznym, na nich planuje wykręcić 420-450 kg. A następnie w grudniu mistrzostwa Polski w sprzęcie.
#silownia #mikrokoksy #trojboj
  • 7
  • Odpowiedz