Wpis z mikrobloga

Bibliotekarka z Tomaszowic zwolniona za wpis o uchodźcach

Polacy nie mordowali Żydów, to Żydzi mordowali Żydów i Polaków, a jeśli chodzi o imigrantów, to proponuje iść i dać się im zgwałcić, bo trzeba robić to, co oni lubią - za taki wpis na Facebook'u pracownica biblioteki w Tomaszowicach straciła pracę. Wpis został zamieszczony z publicznego konta placówki.

Oto przestroga dla tej całej prawicowej patoli i innych gimbusów umysłowych przed wypisywaniem wulgarnych, ksenofobicznych komentarzy. Tak się powinno postępować z tym elementem. Ciekawe czy wypisywalibyście to samo będąc podpisanym imieniem i nazwiskiem.

#neuropa #4konserwy #bekazprawakow
Ripper - Bibliotekarka z Tomaszowic zwolniona za wpis o uchodźcach

Polacy nie mord...

źródło: comment_uFkAxfBXwo3WFAvKMOxBdRC8diz9uZQk.jpg

Pobierz
  • 25
@Ripper: Bibliotekarka wyklęta.
Hurr, durr, Niemcy zwalniają z pracy polską inteligencję za bronienie polskości!!!

A tak poważnie, to smuci trochę wypowiedź tej pani:

" I napisałam z konta biblioteki. Ta wściekłość była tak wielka, że nie pomyślałam o tym, by założyć konto anonimowe"


- to brzmi tak, jakby robienie fejk kont do siania nienawiści było czymś naturalnym, jakby problem nie tkwił w treści komentarza, ale tylko w tym, że został opublikowany
@Dzolo: przecież on nie pisze o tym, że patolą jest sprzeciw wobec imigrantów, ale że patolą jest obrażanie, pogardzanie i wyzywanie innych. Można przecież przedstawić rozsądne i rzeczowe argumenty przeciw przyjmowaniu uchodźców - i wiele normalnych osób to robi - a prawicowa patola przebiera się za małpy, drze mordy, i krzyczy "zrobimy z wami co hitler zrobił z żydami" - i o takiej patologii tu mowa.
@Hastur: Zły adres kolego. Nie jestem lewakiem, by bezrefleksyjnie nadstawiać drugi policzek. Patologia zawsze pozostanie patologią, nie zamierzam tolerować niczym niepopartej nietolerancji; nie będę bawił się w polityczną poprawność, która w waszym wykonaniu nie różni się niczym od tej skrajnie lewackiej.

Zresztą patrząc na Wykop (i nie tylko) dochodzę do wniosku, że największą obelgą w moim przypadku było nazwanie go prawicowcem.
@wielooczek:
Myślisz że kogoś interesują Twoje racjonalizacje i uzasadnienia, jakieś połajanki ja vs "wy", gdy już złapano Cię na "mowie nienawiści" i używaniu języka, za który tępisz innych, właśnie do ich tępienia?
Mnie w ogóle, no, w porywach może średnio, bo takie dwójmyślenie jest na swój sposób ciekawe.
Ale jednak radziłbym się go pozbyć.
@Ripper: Kolejny "sukces" lewactwa w walce z wolnością słowa.

Im mniej nam wolno tym lepiej. Wolność polega na nieustającej kontroli jak wiadomo i karaniu za ekspresję.

Następne w kolejce wprowadzenie pojęcia myślozbrodni - na zachodzie serio się już od dawna nad tym myśli.