Wpis z mikrobloga

Wczoraj po odpaleniu kompa, zaczęły mi się pojawiać czerwone piksele/paski na ciemnych obszarach(nie występują w biosie). Przedwczoraj jeszcze wszystko śmigało normalnie. Co dziwne, nie wczytuje mi sterowników do karty graficznej.
W "menedżerze urządzeń" kartę graficzną wyświetla mi z błędem: "System Windows zatrzymał to urządzenie z powodu zaraportowanych problemów. (Kod 43)".
Próbowałem rozwiązać problem poprzez wgranie najnowszego sterownika(stary też wgrałem, zaczęło wyświetlać ikonkę Nvidi, ale nie mogłem wejść do panelu) do karty graf. ale to nie pomogło. Dopiero "Aktualizuj oprogramowanie sterownika" pomogło, jednak moja radość była krótka. Po odpaleniu HS i rozegraniu jednej partii zaczął gasnąć ekran co jakiś czas na około 1-2 sekundy. Jako komentarz do błędu wyświetlało: karta graficzna poradziła sobie z błędem(albo nie... sorki już nie pamiętam) i coś z kernelem. W końcu zwiesił się monitor. Po restarcie wróciłem do punktu wyjścia. W trybie awaryjnym to samo. Oczywiście czyściłem CCleanerem także. Przywracanie systemu nie pomogło.

Karta graficzna: GF 560 Ti, zasilacz Flatron chyba 700 W
Proszę o pomoc.

#pcmasterrace , #komputery, #informatyka
  • 4