Wpis z mikrobloga

Trochę #cebuladeals, ale dzisiaj idę po raz kolejny do Puccini. Chyba już 3 raz. Ogólnie niby mają dobre portfele, ale po kilku miesiącach są tak dojechane, jak widać na zdjęciu.

Wymieniają lub zwracają kasę, a ja kupuję kolejny i po ~ pół roku idę reklamować. Nikogo nie naciągam, bo jeśli zaczną robić w końcu porządne portfele, to nie będę miał potrzeby reklamacji. Moim zdaniem 140 zł za portfel to nie jest mało.

#oswiadczenie #januszebiznesu
D3lt4 - Trochę #cebuladeals, ale dzisiaj idę po raz kolejny do Puccini. Chyba już 3 r...

źródło: comment_WTzk6Vp8lOhWLxVOvdInynjU7yAIafKk.jpg

Pobierz
  • 20
@D3lt4: miałem kiedyś #!$%@?ą walizkę puccini. #!$%@?łem z 5 stówek bo potrzebowałem lekkiej i jak największej (chyba że 140L miała). Na lotnisku w pierwszej podróży zdjalem plecak z laptopem na tę walizkę i akurat kant laptopa puknał w nią. Od razu pękła... #!$%@? "poliwenglan" nie wytrzymał lekkiego uderzenia z max 20cm... Ładnie wyglądający szajs.
@D3lt4: Wygląda jak mój chiński za 15 zł tylko, że mój ma 2 lata i nic się nie zmieniło w jego stanie. Chodzisz w jakichś bardzo ciasnych spodniach i pracujesz jako całodobowy wyciągacz portfela ze spodni? :D