Wpis z mikrobloga

@ElCidX: Czemu uważasz że nvidia nie zrobiła by wtedy tego samego kroku? Szczególnie gdy 970 jest tańsza w produkcji mniejszy rdzeń(odrzut z wyższego modelu), mniejsze wymagania odnośnie pcb czy znacznie mniejsza ilość kosci vram.
@kedzior_: Bo raczej nie walczy cenowo, nie pamiętam aby trafił się chociażby pojedynczy przypadek jak tutaj by karta była tańsza niż 1300 zł, nie przypominam sobie.

@Unbeliev: Zgadza się, ale dobra okazja jak ktoś akurat szuka karty. 970 też teraz powyżej 1400 w większości.
Pojedyncze modele itx tańsze.
Był by to dobry ruch ze strony amd, ale chyba nie ma co liczyć na rozsądek z ich strony :P
@kedzior_: Obstawiał bym raczej, że trafili tani zakup i za tyle sprzedają aby szybko zeszło. Bo popularność 390 jednak mniejsza niż 970. Więc trzeba ceną skusić, tak to wszystko masz nową kartę, gwarancję, oryginalne pudełko normlna karta w bardzo dobrej cenie.
@ElCidX: Dwie karty w życiu mi padły(4850 w sumie odgrzewana w piecu wciąż żyje, ale pewien nie jestem), obie dwa lata gwarancji, obie padły między drugim i trzecim rokiem. Od wtedy postawiłem na Asusa, może zapłaciłem więcej, ale chyba warto. #gorzkiezale