Wpis z mikrobloga

WUT. Napisałam po pijaku sms-a do ex (z którym rozstaliśmy się kilka lat temu i od rozstania nie kontaktowaliśmy się ze sobą wcale) o treści:
"ciągle Cię kocham" (z jakimiś durnymi literówkami)
Dostałam odpowiedź:
"ja Ciebie też"

Co tu się #!$%@?ło ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#feels #zwiazki #logikarozowychpaskow #wiecejniepije
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Asterling: w sumie na trzeźwno to już tak nie myślę, ale po pijaku miałam jakąś fazę na miłość. Potem wyznawałam miłość latarni, więc... jeśli on tak na serio, to słabo.
@rybak17: napisał mi to na drugi dzień o 10... no nie wiem.
@neo_vir: nic nie odpisałam, bo mnie przytkało
  • Odpowiedz
@neo_vir: nasz związek był dość burzliwy, często były spięcia, dużo scen zazdrości. Nie było jednego, wyraźnego powodu (typu zdrada), raczej zmęczenie sobą wzajemne. Ale to taka moja pierwsza wielka miłość i poważny, długloletni związek ze wspólnym mieszkaniem itp.
  • Odpowiedz
@krulewna: oj mała, aż bym Cię przytulił i pogłaskał po główce, a potem pocałował w czółko za to, co napisałaś ( ͡° ͜ʖ ͡°)



@aksamitna_kukurydza: nieeee... mogę w sumie ręczyć tylko za siebie, ale ja bym nie śmieszkował w ten sposób. Ja bym zadał odpowiednie pytanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
@MarianKolasa: to, że na drugi dzień odpisał można tłumaczyć tym, że mój sms został wysłany grubo po 2 w nocy, w dzień pracujący :D

nie wiem, może jestem naiwna, może się zmienił. Ale to nie byłoby w jego (tamtym) stylu.

@aksamitna_kukurydza: jak tak teraz patrzę na wiadomość, to tylko jednej literki brakuje w ciągle (jest cigle) i są trzy kropki .. . ze spacją. Takie nawet nie jakoś
  • Odpowiedz