Wpis z mikrobloga

Sugerowanie że serwis naciąga użytkowników jest naruszeniem wizerunku firmy jeżeli jest to niezgodne z prawdą.

Co do cennika. Został już umieszczony a informacja została sprecyzowana tak aby uniknąć niejasności. UOKiK w takiej sytuacji mógłby wystosować wniosek abyśmy sprecyzowali wpis i tak też byśmy zrobili jednak odnoszą się oni zawsze do stanu faktycznego.

Nie ma nigdzie żadnego wpisu świadczącego o namawianiu do wgrywania pirackiego oprogramowania. Nie jest zabronione proponowanie uzytkownikom korzystania z serwisu i wgrywania ciekawych i przydatnych plików więc jest to kolejna błędna interpretacja ze strony użytkownika Xanthia.

Użytkownik
  • Odpowiedz
@zaplikowani: Drogi użytkowniki zaplikowani. Wejdź na swoją stronę i popatrz. Ale tak przez chwilę na zawartość tej strony. Czy jest tam coś oprócz piratów? Nie sądzę. A więc do rzeczy. Wpisu ani znaleziska nie usunę. Nie zmienię jego treści.

Co do cennika. Został już umieszczony a informacja została sprecyzowana tak aby uniknąć niejasności. UOKiK w takiej sytuacji mógłby wystosować wniosek abyśmy sprecyzowali wpis i tak też byśmy zrobili jednak odnoszą się oni zawsze do stanu faktycznego.


Czyżby moja uwaga pomogła? Ale, ale. Jakoś nie mogę znaleźć. Linka proszę albo lepiej informację gdzie on się znajduje. Wspomniałam już o zdjęciu realnych nagród z kartką z napisem
  • Odpowiedz
@Xanthia:
Muj borze, jaka ty jesteś głupia. Polecam się jednak skonsultować z prawnikiem, bo słono cię twoja ignorancja może kosztować.
Niszczysz czyjąś ciężką pracę tylko i wyłącznie z powodu TWOJEJ IGNORANCJI i widzimisię, i żadne odszkodowanie nie naprawi im tych szkód.
BTW, nie masz racji. Gdybyś ich serwis nazwała kiepskim - miałabyś prawo do opinii. Ale nazwać ich bezpodstawnie serwisem a'la pobieraczek to już ewidentne złamanie prawa. Szkoda, że pewnie
  • Odpowiedz
@Xanthia: Polecam takiego w realu. Pasty które wkleiłaś powyżej są na poziomie zaocznych studentów administracji, twoje komentarze odautorskie zaś kompletnie chybione. Doświadczony adwokat czy radca rozniesie je w puch, bo faktem jest, że:
1. Zrobiłaś gównoburzę o sporym zasięgu nazywając serwis oszustami a'la pobieraczek.
2. Gdy ci to wytknęli i zażądali sprostowania, laleczka (przepraszam, pocztna i aktywna blogerka) się rozdarła, że jak się będą upierać przy dochodzeniu swoich słusznych praw,
  • Odpowiedz