Wpis z mikrobloga

  • 11
#fifa16 to przykład jak z wielkiego fanboy'a, który był gotów sobie wytatuować logo EA Sports na lewym jądrze zrobić zainteresowanego konkurencją. Miliony godzin w UT, Sezonach, Karierach i WG, fan od FIFA 2000, który w wojenkach pes vs fifa łby wyrywał tym pierwszym i chyba czas pomyśleć nad produkcją Konami.

Większych zmian w fifie brak, handicap zostaje, te nowe chore pomysły w postaci widełek cenowych w UT też. Nowość? Drybling bez piłki i damskie zespoły. Naprawdę EA? Po 3 latach zdartych nerwów przez handicap i chore ceny w UT wprowadzacie animację cycków? Te kobiece składy to ciekawostka na jeden mecz, a po 2 mcach znów będzie zniszczony rynek FUT przez system pay2win.

Drybling bez- i z- piłką wygląda lepiej w PES. Boli brak licencji, brak polonizacji (napisów), pewnie mniej rozbudowana kariera, ale to i tak bardziej przyjazna graczom piłka nożna.

Nadal mam rozterkę, a jeszcze rok temu bym się śmiał, że ktoś się samogwałci kupując gniota spod stajni Konami. Przepraszam, musiałem z siebie wyrzucić żal do EA, więc robię to tu, na portalu o nielegalnych imigrantach.

Dobrego dnia.

#fifa15 #fifa14 #pes16 #gry
  • 16
  • Odpowiedz
@cadwell: Ja sobie daruje tą edycję, jest tyle innych lepszych gier do ogrania. Chociaż dobrze by było od czasu do czasu zagrać w FIFĘ, jednak olewkowe podejście EA do gracza już mnie nudzi nie mam zamiaru płacić co roku za to samo.
  • Odpowiedz
@cadwell:

chore pomysły jak widełki cenowe w FUT

to chyba dobrze, że wprowadzają to od początku - równy start a w tej FIFIE jestem stuprocentowo pewien, że mają już jakotako bazę coinsellerów/Tuberów itp.
  • Odpowiedz
@cadwell: prawda, że źle się zabrali ale mając możliwość rozwalonego rynku na TOTS i ich ceny (podkreślam, że w styczniu SIF Lacazette kosztował prawie 2 mln(!) a po widełkach do ok. 100k spadł).
Rozwiązania jakie EA podjęło było dobre (ze względu na ból dupci tuberów i ich "hejtowi na FIFE" ( ͡° ͜ʖ ͡°)) bo co innego mogli zrobić? Rozdzielić rynek? Złamali by umowę :>
Co
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@No25: nie, w fifie 12 bez widełek ceny mogły być unormowane.
Widełki powodują brak łapania okazji, co przynosiło mi frajdę, bo mogłem godzinami oglądać rynek.

Uderzono w coinsellerów nie tak jak trzeba. Z tego co wiem dalej mają się dobrze, teraz każdego stać na skład rating 87.
  • Odpowiedz
@cadwell: Przecież EA nie ma wpływu na ceny jeżeli da się kupić coinsy, nie da się zapobiec temu inaczej niż widełkami. Bany nic nie dadzą bo wszystkich zbanować się nie da, a im więcej coinsów w obrocie i łatwiej je zdobyć/kupić tym bardziej ceny rosną.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@xDawidMx:

1. Alert do systemu gdy dochodzi do podejrzanej transakcji i bot wyłapujący logi.8
2. Banowanie youtuberów i logami docieranie do dystrybutorów.
3. Łatanie błędów pozwalających generowanie coinsów.
4. Wycofanie się z tych #!$%@? FIFApoints ale na to
  • Odpowiedz
@cadwell:
3. Pastgenów to oni nigdy nie łatali :> Gdy tylko wychodzi nextgen to pastgen ma tylko update składów i nieznaczne zmiany.
5. Jedno z zadań do paczki za 5k, której i tak nie wymienisz na coinsy :>
  • Odpowiedz