Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem jakim osłem trzeba być aby twierdzić że upały były spoko.
Obecna pogoda jest najlepsza. Nie pocisz się mózg o wiele lepiej pracuje.
Można normalnie wyjść z domu przejść się na spacer.
Jak Ci zimno to ubierz się cieplej.

Kocham taką pogodę.

#oswiadczenie #l-------------j #oswiadczenie #bekazesloncofilow
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Rodriquez: Upały nie były spoko. Były wspaniałe. Miałem chęci do życia i entuzjazm, chciało mi się wszystko i ciągle byłem w ruchu, bo miałem energię. A teraz nie dość, że zimno, to jeszcze ponuro, spać się chce, łeb boli, nic tylko zapaść w sen zimowy.
  • Odpowiedz
@Rodriquez: Szanuję zdanie, ale gdybyś był moim znajomym to już "cześć" bym ci nie powiedział XD. Ja jestem ciepłolubny, ale oczywiście zdaje sobie sprawę, że ludziom otoczonym wielowarstwową tkanką tłuszową, taka z-----a pogoda jak dziś odpowiada. Nawet jak deszcz na nich pada to i tak pewnie nic nie czują. Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
@Rodriquez: Upały nie były spoko. Były wspaniałe. Miałem chęci do życia i entuzjazm, chciało mi się wszystko i ciągle byłem w ruchu, bo miałem energię. A teraz nie dość, że zimno, to jeszcze ponuro, spać się chce, łeb boli, nic tylko zapaść w sen zimowy.


@jamtojest: A Ja mam na odwrót cały czas byłem śpiący gdy były upały, brak energii do życia i ruchu fizycznego, co innego teraz.
  • Odpowiedz
Szanuję zdanie, ale gdybyś był moim znajomym to już "cześć" bym ci nie powiedział XD. Ja jestem ciepłolubny, ale oczywiście zdaje sobie sprawę, że ludziom otoczonym wielowarstwową tkanką tłuszową, taka z-----a pogoda jak dziś odpowiada. Nawet jak deszcz na nich pada to i tak pewnie nic nie czują. Pozdrawiam.


@deliriumx3mm: Nie jestem tłusty ani też chudy, Ty zapewne jesteś dlatego Ci zimno
Rodriquez - > Szanuję zdanie, ale gdybyś był moim znajomym to już "cześć" bym ci nie ...

źródło: comment_T5cNX6b3kw4Wj96g6BBCmZVwvLqe12aY.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Jak ci gorąco to idź na basen, przegrywie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@ruszka: O basen zajebiście myślisz, zwłaszcza podczas pracy wyjde sobie na basen...
A zapomniałem że chodzisz do szkoły i nie myślisz w takim kontekście #przegrywie
  • Odpowiedz