Wpis z mikrobloga

@drag_op: z czystej ciekawości - zerkasz ten speedtest czasem? pozwolił Ci już wykryć jakąś nieprawidłowość?
Pytam, bo w dzisiejszych czasach prędkości łącz są dość wysokie i tych różnić już się tak nie odczuwa, więc i testy prędkości rzadziej się robi.
  • Odpowiedz
@Fall: mam to od wczoraj, więc jeszcze nie wiem czy faktycznie na to zerkam. Jest pomysł aby ustawić zmianę kolorów jak któraś z wartości wyjdzie poza dopuszczalny próg, a wtedy będzie się to z "daleka" rzucało w oczy.
  • Odpowiedz
@drag_op: jeśli myślisz o użyteczności to proponuję Ci raczej umieścić takie rzeczy gdzieś na paskach, które są ciągle widoczne. kiedyś miałem takie cuda jak np. gkrellm, ale zdałem sobie sprawę, że praktycznie na to nie patrzę - dopiero, gdy i tak zauważam problemy.

Teraz mam tylko taki paseczek na górze (awesome)
Fall - @drag_op: jeśli myślisz o użyteczności to proponuję Ci raczej umieścić takie r...

źródło: comment_LCcICsVtDMxTW6IScCmXHzxYGvTgTeI4.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@drag_op: jak nie masz miejsca to tym bardziej polecam jakiś tiling window manager (awesome, i3, itp) + dodatki na malutkim pasku
Na pulpit się w sumie prawie nie patrzy, zazwyczaj przecież masz jakieś okna.

Np. te ikonki, które ja mam w awesome są oskryptowane w lua i dość łatwo się modyfikuje/dodaje kolejne
jak lubisz "grzebać" i dostosowywać to koniecznie spróbuj :)
  • Odpowiedz