Wpis z mikrobloga

Statystyki zawartości głównej strony Wykopu - #conaglownej 6.09.2015, 21:30
Liczba znalezisk: 50
Imigranci: 19 (38%)
Islam: 5 (10%)
Polityka: 3 (6%)

Legenda:
Czerwony - Imigranci
Żółty - Islam
Niebieski - Polityka

Subskrybuj #conaglownej aby poznać statystyki zawartości pierwszej strony głównej Wykopu! Codziennie przed 22 i (postaram się) o 16
Wołam plusujących poprzedni wpis:
@qweasdzxc, @geomag42, @blavod, @Marcek123, @buntpl, @Zgagulec, @neib1, @Internet_the_explorer, @Zircon, @kropek00, @Dusk_Forest77, @ButtHurtAlert, @MiedzyInnymi, @70150, @Jewptylianin, @J_J_J_J_J, @kokosowymurzyn, @BluRaf, @Pete1, @sermaciej, @Platki_sniadaniowe, @Viesti, @XsomX, @stahs, @Nobody, @fledgeling, @Problem, @goodidea, @Helio3, @kocham_jeze, @joookub, @loczo, @Namib, @R4vPL, @Dziordzio, @SuperBulwa, @flejwaflejwaplejapleja, @flager, @qusqui21, @QBA__, @flavisoto, @grb71, @LukeStalowyPret, @Suizei, @BratJuzew, @zordziu, @dickbutt
Pobierz R.....r - Statystyki zawartości głównej strony Wykopu - #conaglownej 6.09.2015, 21:30...
źródło: comment_gKAIYyu6UNVsdDvZ6gB4u6Y0LWuxuplm.jpg
  • 20
ci idioci i tak nie potrafią tagować.


@Zircon: oni robią to specjalnie, bo w ten sposób mogą "dotrzeć do wszystkich". Zresztą oni walczą głównie o niezalogowanych.

zgłaszam każde #!$%@? otagowane znalezisko, moderacja zawsze dodaje odpowiedni tag.


@kropek00: czas reakcji moderacji to 2-3 dni, zazwyczaj jest już "po ptokach" zanim raczą coś zrobić
@fledgeling: coś pomyślę, to dopiero pierwsza edycja po teście zrobionym o 16, planuję jeszcze sprawdzać kto najwięcej ma znalezisk na stronie głównej i dawać linki z kategorią do nich. Generalnie to fajnie by było robić statystyki znalezisk z całego dnia, no ale skryptu nie ma, a #!$%@?ć się z tym tyle czasu nie chce :D

@kubso: Ughhh myślałem, że dziś 6, a tu już nie da się edytować ;_;
@Reeposter: rozwiązanie całego problemu jest bardzo proste

1. Delegalizacja islamu na wykopie - czyli wrzucenie go na czarną listę, tam gdzie polityka.
2. Usunięcie polityki z głównej - spryciarz nt22 teraz wrzuca ją w formie wykopów sponsorowanych.
3. Banowanie za złe tagi.
4. Banowanie za kłamliwie nagłówki, które nijak mają się do treści artykułu (ale jak są takie z frondy to okazuje się często, że nagłówek jest żywcem z niej wzięty).
@Reeposter:

JA #!$%@? JAK MNIE #!$%@?Ą TAKIE CIOTY, NO #!$%@?. O JAKI JA JESTEM WIELCE HARDKOROWY PATRIOTA NAJDZIELNIEJSZY NA SWIECIE OO WRZUCE JESZCZE JEDNO ZNALEZISKO O IMIGRANTACH. ALBO OO DODAM JAKIEŚ ZNALEZISKO, ALE NIE ŻEBY BYŁO PO PROSTU CIEKAWE, ODKRYWCZE CZY ZABAWNE, TO JEST DOBRE DLA SŁABIAKÓW. JA WRZUCAM TYLKO POWAŻNY KONTENT, OOO DEMOTYWATOR Z UCHODŹCAMI TO BĘDZIE DOBRE, CO Z TEGO ŻE JUŻ BYŁO 3 RAZY NA GÓWNEJ, TO BĘDZIE
Pobierz Matyson - @Reeposter: 

JA #!$%@? JAK MNIE #!$%@?Ą TAKIE CIOTY, NO #!$%@?. O JAKI J...
źródło: comment_WM64yFsrMJR4H7jDFKyBNOdj4cC97WYY.jpg