Wpis z mikrobloga

W świetle ostatnich wpisów Mirasów użalających się nad sobą, doszedłem do wniosku ze jestem idealnym przykładem osoby której Mirki na wykopie nienawidzą ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Żeby od razu sprostować Januszy wszechwiedzących, mój ojciec jest budowlańcem a matka nie pracuje ( ͡º ͜ʖ͡º)

P.S. Żeby dolać oliwy do ognia, zdjęcie zrobione iPhonem. Mam 22 lata a Mesia kupiłem już prawie 3 lata temu i w tym miesiącu odbieram nowego ( ͜͡ʖ ͡€)

Shit storm starts in 3…2…1… ( )

##!$%@? #15kbieda #shitstorm #programista60k #niebieskiepaski #mirko #januszebiznesu
p.....n - W świetle ostatnich wpisów Mirasów użalających się nad sobą, doszedłem do w...

źródło: comment_RPKnLFitiOz7voJftFLAjUU2GA7gJNSm.jpg

Pobierz
  • 292
  • Odpowiedz
@Dziobaczka: oczywiście, że pozytywny ;) chłopakowi się udało i się chciał pochwalić co się fajnie wyróżnia wśród ciągłego jęczenia tutaj. A jak się komuś robi gorzej przez jakiś internetowy wpis obcej osoby to ma wielkie kompleksy i współczuję bardzo takim nieszczęśliwym ludziom (nie piszę tego ironicznie, tylko szczerze współczuję). A w ludzi nie przestanę wierzyć nigdy, bo znam masę wspaniałych osób i jedna czy dwie podłe, a więc nieszczęśliwe osoby
  • Odpowiedz
@paxton zostałeś zaorany przez @slawnybloger

Poszedłbym nawet krok dalej i stwierdził, że skoro chce ci się czytać posty wypokowiczów i odpisywać na nie z takim zapałem broniąc swojego bogactwa przed internetowymi ludźmi to nie tylko nie masz mercedesa, ale również i życia xD

A mercedesa idź zatankować do pełna przed oddaniem, bo takie po 170zl/dzień na zniżkach w expresscarze latają xD
  • Odpowiedz
@Dziobaczka: @superloginbulwo po części ma rację, Ty zapewne z góry zakładasz że ktoś Cię chce oszukać, ja z kolei mam nadzieję że wszystko będzie ok ale jednocześnie dopuszczam taką możliwość. Nikt mnie jeszcze nie oszukał, na ludzi mam generalnie wywalone, rzadko kto/co jest mnie w stanie poważnie zdenerwować. Dokładnie tak, po co mam się denerwować karząc się tym samym za głupotę innych?
  • Odpowiedz
@paxton: Co skisłem to moje. Szacunek kolego za wywołanie takiego bólu dupy i mirków, 10/10. Aż im ta polaczkowość wypłyneła i nawet jakaś zielonka przyszła Cie lustrować. Pamiętam Twoje ama, dość ciekawe, miło widzieć że ciągle się u Ciebie kręci. No ale na mirko właśnie uświadczasz kwintesencji obcowanie z polaczkami, którzy nie mogą pogodzić się że ktoś w wieku 25 lat czy tam ilu może zarabiać godnie i jeździć mercedesem.
  • Odpowiedz
@zirytowana_plaszczka: w pewnym sensie masz rację, ale ja nie twierdzę, że każdy mnie zawsze chce oszukać, po prostu logicznie badam sytuację, dla mnie ktoś jest niewiarygodny, dla koleżanki może tak.zasadniczo wole opierać się na racjonalnym myśleniu niż na nadziei i bezgranicznej wierze w ludzi, może wynika to z tego, że jednak się kilak razy przejechałam i nie chcę więcej. skoro taki z Ciebie spokojny człowiek to czemu taki nick "zirytowany?
  • Odpowiedz
@TowarEksportowy: nie zesraj się. to autor wpisu okazał się typowym polaczkiem, który robi sobie foty w samochodzie z kubkiem ze starbunia i pisze (dla jaj czy nie), jaki to on nie jest bogaty.

udowodniłem jedynie, że jego historia nie trzyma się kupy.

ale nie będę wymagał zrozumienia tekstu od gościa, który stawia swoje sarkastyczno ironiczne emotki typu XD
  • Odpowiedz
AK? PEWNIE OJCIEC, NA KREDYT. Muszą sobie jakoś tłumaczyć że ktoś kto jest zaradny osiągnął wiecej niż całe ich rodziny razem wzięte #!$%@?ące na magazynach


@TowarEksportowy: nie mierz wszystkich swoją miarą, w204 w leasingu to jakieś 2k do wrzucenia w koszty xD
  • Odpowiedz