Wpis z mikrobloga

W świetle ostatnich wpisów Mirasów użalających się nad sobą, doszedłem do wniosku ze jestem idealnym przykładem osoby której Mirki na wykopie nienawidzą ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Żeby od razu sprostować Januszy wszechwiedzących, mój ojciec jest budowlańcem a matka nie pracuje ( ͡º ͜ʖ͡º)

P.S. Żeby dolać oliwy do ognia, zdjęcie zrobione iPhonem. Mam 22 lata a Mesia kupiłem już prawie 3 lata temu i w tym miesiącu odbieram nowego ( ͜͡ʖ ͡€)

Shit storm starts in 3…2…1… ( )

##!$%@? #15kbieda #shitstorm #programista60k #niebieskiepaski #mirko #januszebiznesu
p.....n - W świetle ostatnich wpisów Mirasów użalających się nad sobą, doszedłem do w...

źródło: comment_RPKnLFitiOz7voJftFLAjUU2GA7gJNSm.jpg

Pobierz
  • 292
  • Odpowiedz
@LeMoore: Przyklaskuje?! Na pewno nie, to nie jest odpowiednie słowo. Raczej bym powiedział, że jeżeli on na prawdę do tego doszedł własną pracą (nikt mu nie dał 1mln$) to chciałbym usiąść z tym gościem na kawę porozmawiać, dowiedzieć się czegoś mądrego a nie zarzucać człowieka bezsensownym hejtem, który nic nie wprowadza w życie, chyba, że czerpiecie z tego satysfakcję?
  • Odpowiedz
a nie zarzucać człowieka bezsensownym hejtem, który nic nie wprowadza w życie, chyba, że czerpiecie z tego satysfakcję?


@Seboy: mirko serious business xD
  • Odpowiedz
@Seboy: ale do czego doszedł własną pracą? przecież on jest programistą (wow) w anglii, gdzie się zarabia się 5 razy więcej niż u nas na takim stanowisku. ma samochód Z LEASINGU i kubek ze starbukcsa. a dodaje wpis, jakby był drugim jobsem.
  • Odpowiedz
@slawnybloger: może nie jest Jobsem ale na pewno jego finanse stoją wyżej niż 95% Polaków w UK. Myślę, że jeżeli chodzi o strefę finansową to jest to sukces, szczególnie w tym wieku (Przyjmując, że to prawda).
  • Odpowiedz
@Dziobaczka: Oj, my się chyba nie do końca zrozumiałyśmy :D to nie jest tak, że ja chodzę z głową w chmurach i bezgranicznie przyjmuję wszystko co mi kto powie. Po prostu wpis obcej osoby w internecie nie jest dla mnie powodem na stratę nerwów, żeby udowodnić, że ta osoba kłamie :). Nie znam go, więc dlaczego mam zakładać, że kłamie? Dlatego, że mu się powiodło? Jego sytuacja życiowa nie ma
  • Odpowiedz
@Seboy: jakbyś mieszkał w anglii od 14 roku życia (a może i wcześniej), a dzięki temu znał płynnie język i miał znajomych anglików, to raczej też byś zarabiał dzisiaj więcej niż 95% imigrantów, którzy pracują w fabryce azbestu w okresie wakacyjnym.
  • Odpowiedz
@paxton:

1. ale zes narobil, teraz na tagu przez 2 dni beda pieprzyc jak zaczac :/
2. dobra opowiadaj z pierwszej reki jak dzisiaj rynek w uk, co najlepiej java czy cos innego? co w drugiej kolejnosci ?
3. oplaca sie swoj biznes, soft house bo jeb..ie sie z hrowcami z uk to meka, gorsi idioci niz w pl
4. czemu nie jakies volvo czy
  • Odpowiedz
@slawnybloger: Gość popełnił wpis prawdziwy czy nie, mnie to generalnie mało obchodzi bo to jest tylko internet. Poza tym lubię sobie poczytać jak ludziom się wiedzie. Nie widzę też żeby się jakoś specjalnie przechwalał czy coś, za to Ty chyba bardzo się tym przejąłeś, ręce latają Ci zapewne jak u Parkinsonowca i tylko: "No jak to tak, ale on BEZCZELNIE KŁAMIE, JAK ON ŚMIE GÓWNIARZ ZASRANY TO NA PEWNO NIE
  • Odpowiedz
@superloginbulwo: Ale własnie to nie jest wpis w stylu "czuje się super, życie jest piękne", tylko "oho miejcie ból dupy wykopki!". Wiesz, mnie wpis obcej osoby ani trochę nie zdenerwował, myślę, że kolegi, który sugeruje kłamstwo też nie, w ogóle nie zauważyłam tu nerwów. Łączenie faktów nie jest dowodem nerwów. Może po prostu lepiej nie karmić trolla.
  • Odpowiedz
@Seboy:
nie twierdzę, że paxton nie jest udzolnionym programistą, ale patrząc na jego historię, nie widzę nic fascynującego i godnego gratulacji. jest informatykiem w uk, ma leasingowany samochód, zarabia więcej niż informatyk w polsce, a do sukcesu doszedł RÓWNIEŻ dzięki temu, że wychował się w anglii i miał obrotnych znajomych. no super, lajkujmy i srajmy pod siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

po prostu bawi mnie to,
  • Odpowiedz
@zirytowana_plaszczka: a nie pomyślałeś przez chwilę, że ja po prostu lubię sobie czasami poogarniać #csiwykop?

i nigdzie nie napisałem, że gość kłamie w sprawie swojego zawodu. i nie pisałem capslockiem. i nie wyzywałem od gówniarzy. i generalnie staram się pisać dosyć spokojnie, bez bicia piany.

wyluzuj, to tylko internet xDD
  • Odpowiedz
@slawnybloger: Skoro to lubisz to ok. Ubarwiłem to trochę, ale tyle wpisów nasmarować aby zdeprecjonować fakt "dorobienia się" OP to... w sumie zazdroszczę samozaparcia, mi by się nie chciało. To tylko internet :D
  • Odpowiedz